Podobně jako v sobotu A-tým neudržela vedení 2:0 nad Bohemians v pondělí ani juniorka. Jihočeši vedli po brankách Paseckého a Bálka 2:0, ale klokani do poločasu snížili a po pauze duel zcela otočili.

Domácí nastoupili znovu v omlazené sestavě, z A-týmu hráli jen Podstavek, Hála a potrestaný Machovce. Ani klokani svoji juniorku skoro neposílili. Začátek patřil černobílým. Ve 4. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Petr Pasecký a parádní ranou o břevno otevřel skóre. Pak se oba celky střídaly v aktivitě, a tak se na gól čekalo zase až do 40. minuty, kdy Pasecký poslal míč do vápna, kde ho nadvakrát poslal za brankáře Šrámka důrazný Lukáš Bálek. Jenže o chvíli později Pražané snížili, když se po Košatově centru prosadil Milan Havel.

Po pauze přišel kolaps domácích. Ti sice vstoupili do druhé půle náporem, ale v 57. minutě bylo vyrovnáno, když Koštýř z trestného kopu našel hlavu Radka Žaloudka, jenž se nemýlil. Obrat ve skóre Pražané dokonali šest minut před koncem, kdy Daniel Krch krásnou střelou překonal Pavelce. Domácí vrhli všechny síly do útoku a inkasovali paradoxně ještě jednou, když se do vápna proháčkoval Havel a Jakub Košata už měl po jeho přihrávce před prázdnou branku snadnou práci. Dynamo tak ztratilo zápas s Bohemians podobně jako áčko v sobotu.