Články o mládeži

Dorost těsně podlehl Jihlavě

před 3 dny, Filip Kortus

Dorost těsně podlehl Jihlavě Prakticky po celý zápas byl starší dorost Dynama v Jihlavě lepším týmem, ale nebylo to nic platné. Přišla 85. minuta zápasu, přímý kop a přesná hlavička domácího Matulky. 1:0. Těsnou prohrou si dorost malinko zkomplikoval boj, přesto to má ve svých rukou. Už v pátek hostí Olomouc. Celý článek

Bravo! Dorost i napodruhé v sezoně porazil první Spartu

9.5.2017, Filip Kortus

Bravo! Dorost i napodruhé v sezoně porazil první Spartu Skvělého výsledku dosáhl nabuzený starší dorost na hřišti prvního týmu pražské Sparty. Svěřenci trenéra Švantnera dokázali přestřílet domácí Pražany 4:2 a udělali velký krok k záchraně. Přestože mají o zápas více než většina týmů, díky výhře se vyšvihli na lichotivou desátou příčku. V dalším kole je čeká už v sobotu Zlín. Celý článek

Cenné dva body veze devatenáctka z Pardubic

5.5.2017, Filip Kortus

Cenné dva body veze devatenáctka z Pardubic V 28. kole celostátní ligy staršího dorostu devatenáctka Dynama moc dobře věděla, o co bude hrát. Na východě Čech urvali Jihočeši s Pardubicemi dva body za výhru po penaltách a výrazně si polepšili v boji o sestup. Vítězný pokutový kop proměnil Jan Chylík. V dalším kole čeká tým vedený Pavolem Švantnerem Zlín. Celý článek

Starší dorost čeká důležitý zápas v Pardubicích

3.5.2017, Filip Kortus

Starší dorost čeká důležitý zápas v Pardubicích Mládežnické kategorie mají do konce stále několik zápasů a pořád je o co hrát. To se velmi dobře uvědomuje starší dorost, který musí bojovat o záchranu. V pátek po poledni ho čeká důležitý zápas v Pardubicích. Výběru U17 a U16 jedou do Hradce Králové, U15 a U14 hostí pražské Bohemians. Celý článek

Důležitou výhru získal starší dorost s Opavou

29.4.2017, Filip Kortus

Důležitou výhru získal starší dorost s Opavou Mimořádně potřebné a důležité tři body urval starší dorost v sobotu proti Opavě. Do vedení se Jihočeši dostali díky proměněné penaltě z nohy kapitána Rostislava Tomka, na konečných 2:0 navýšil po rohovém kopu Lukáš Kočí. Svěřenci trenéra Švantnera se tak bodově dotáhli na příčky zaručující záchranu v soutěži. V dalším kole je čekají Pardubice. Celý článek

Dorost srazily dvě branky ve dvou minutách

23.4.2017, Filip Kortus

Dorost srazily dvě branky ve dvou minutách Starší dorost Dynama ve 26. kole celostátní ligy staršího dorostu nestačil na středočeskou Příbram a prohrál 0:2. O tom, že všechny body zůstanou Na Litavce, rozhodly pouhé dvě minuty ve druhém poločase. Nejprve se za domácí trefil Matoušek a na něho navázal Sova. V dalším kole hostí mladíci černobílých Opavu. Celý článek

Dorost uhrál s Mladou Boleslaví bod

15.4.2017, Filip Kortus

Dorost uhrál s Mladou Boleslaví bod Jeden bod uhrál starší dorost na domácí půdě proti Mladé Boleslavi. Už ve druhé minutě poslal domácí do vedení Lindák, ale za Středočechy odpověděl za deset minut Husenský. Zpět do vedení se domácí dostali díky Tomkovi, jenže Boleslav ve třech minutách otočil vývoj skóre. Alespoň bod zařídil Dynamu Chylík, jelikož v penaltách uspěla Boleslav. Celý článek

O víkendu pokračovaly mládežnické soutěže

12.4.2017, Adéla Kudláčková

O víkendu pokračovaly mládežnické soutěže I v dalším kole soutěží mládeže se o minulém víkendu představily všechny týmy Dynama. Dařilo se především dorostům. Devatenáctka dokázala porazit na severu Čech Teplice, mladší dorostenci pak přivezli cenné body ze hřiště Bohemians. Celý článek

Mladší dorostenci bodovali na hřišti Bohemians

11.4.2017, Aleš Strouha, Foto Nikol Kuncová

Mladší dorostenci bodovali na hřišti Bohemians Týmy mladších dorostů Dynama o víkendu bodovaly na hřišti Bohemians Praha 1905. Hráči kategorie U17 remízovali 0:0 a mladší kolegové díky brance Martina Červeného dokonce vyhráli 1:0. Celý článek

Devatenáctka s novou posilou přetlačila Slovácko

4.4.2017, Filip Kortus

Devatenáctka s novou posilou přetlačila Slovácko Mimořádně důležité tři body uhrál starší dorost Dynama v sobotu proti Slovácku. O výhře rozhodl v jedenácté minutě Rostislav Tomek, další šance zůstaly nevyužity. Nulou se blýskl brankář Matěj Luksch a poprvé v černobílém dresu se předvedl Kanaďan Frederico Leal. Nejen sobotní odpoledne rozebral trenér Pavol Švantner. Celý článek