Zápas Hr. Králové - SK Dynamo

Jiří Vlček, trenér: "Hradec, stejně jako náš soupeř v prvním kole, vládl loňské lize ČLMD. A stejná taktika, která platila na Slavii, vyšla i Hradci. Celý zápas se hrál podle našich not a domácí byli notně zaskočeni. Do vedení jsme mohli jít již v 6. minutě utkání, kdy Vokatý vtipně uvolnil Vršeckého, který šel sám na hradeckou branku, jeho zakončení však skončilo vedle. Tlačili jsme domácí, ale ti nás nachytávali do ofsajd sytému, na kterém končila naše útočná fáze. Přesto jsme mohli jít do vedení v 18. minutě utkání, ale Sajtl sám před hradeckou brankou minul míč. O deset minut později Repa z vyložené příležitosti přestřelil. Branky jsme se dočkali v 38. minutě. To Král diagonálou našel Vršeckého, který se konečně trefil a dal na 0:1. Těsně před odchodem do šaten Havlík vybojoval míč pro Macka, ten ho po levé straně zatáhl k pokutovému území domácích a z jeho centru se trefil Vršecký podruhé - 0:2.

Hned v první minutě druhého poločasu mohl definitivně rozhodnout opět Vršecký, jeho bomba šla však do tyče hradecké branky. Nedáš dostaneš se mohlo vyplnit o minutu později, kdy po chybě Slámy kopali Hradečtí trestný kop, naštěstí Král míč odehrál. V 66. minutě pronikal obranou Hradce opět Vršecký, byl sražen a z nařízeného pokutového kopu sám postižený zvýšil na 0:3. Debakl domácích završil „mazáckou„ brankou střídající Svoboda, když z 30 m přehodil domácího brankáře na 0:4. Úvod do soutěže nám vyšel nad očekávání, ale je třeba se držet při zemi, liga teprve začíná!"