Zápas SK Dynamo - Jihlava

Jiří Vlček, trenér: "Infarktový zápas se musel divákům líbit, horší je to ale s nervy trenérů! Hned v prvním útoku jsme šli Vršeckým do vedení, soupeř z protiútoku vyrovnal a začalo se znovu. Ve 4. min. Dvořákův pas zpracoval Tlapák, šel sám, trefil ale pouze nohy brankáře Procházky. Náš tlak byl drtivý, bohužel pro nás jsme vytvořené šance zahazovali. V 10. minutě šel na Procházku sám Vršecký – trefil však tyč. O čtyři minuty později Sláma našel na pravé straně Sajtla, jeho přihrávku do malého vápna dal Vokatý vedle. Nedáš dostaneš se potvrdilo ve 24. minutě prvního poločasu, kdy na trestný kop Jihlavských si naběhl Kosak, vyhrál hlavičkový souboj se Slámou a Černý dostal hosty do vedení. Stejný scénář jako v předchozích zápasech s Hradcem a Slavií. Obrat v utkání vzali na sebe ti nejzkušenější - ve 33. minutě Repa ideálně našel Reina a ten vyrovnal. Vzápětí Vršecký obešel ve vápně tři hráče Jihlavy, přihrál Reinovi, ten však jeho přihrávku před prázdnou branku minul. Rein vše napravil vzápětí, kdy zúročil další Repovu ideální přihrávku a dostal nás do vedení 3:2. Nápor pokračoval i ve druhé části utkání, ale přišla chyba po standardní situaci a Jihlava Kosakem vyrovnala na 3:3. Vítězství přineslo nakonec střídání. V 70. minutě si na centr Vodičky naběhl Lovička a lobem překonal Procházku počtvrté. První naše jarní vítězství jsme nakonec uhájili!"