Zápas SK Dynamo - Příbram

Jiří Vlček, trenér: "V utkání s posledním celkem v tabulce jsme prohospodařili první poločas. Nedůrazná hra bez nasazení plná taktických chyb při bránění nahrávala snaživému soupeři. Naštěstí nás podrželi brankář Čáp spolu se stoperem Slámou. Důrazná domluva o přestávce a hlavně příchod Pomejeho přinesly v naší hře obrat. Hned v první minutě druhé půle Rein poslal do šance Koutného, jeho bombu vyrazil Hadraba na nohy Vršeckého, ale ten dal do něj. O tři minuty později po akci Krále Vršecký ideálně našel Koutného a ten otevřel skóre utkání. V padesáté minutě Pomeje přetáhl míč na levou stranu na Koutného, který zpětnou přihrávkou dal šanci Tlapákovi, ten se nemýlil a zvýšil na 2:0. Vzápětí nás třikrát skvěle podržel Čáp, když zlikvidoval vyloženou šanci Romovi a o minutu později chytil trestný kop Mojdlovi, nepřekonal ho ani Wágner, který šel na něj sám, loboval ho, ale Čáp prsty vyškrábl na roh. Rozhodnutí přinesla sedmdesátá třetí minuta. Vokatý našel Vršeckého, na jeho „českou uličku“ si naběhl Rein a překonal Hadrabu potřetí."