Zápas Bohemians - SK Dynamo

V úvodu byli lepší hosté, hráči Bohemians působili těžkopádným dojmem a vsadili jen na nakopávané míče, což nemělo šanci na úspěch. Za klíčový moment označil trenér Bohemians Borovička neodpískanou penaltu po faulu na Šenkeříka ve 35. minutě. Soupeř nasadil k rychlému brejku a rozběhnutého Svobodu poslal k zemi Obermajer. Sedláček z přímého kopu obstřelil zeď a Čontofalský lovil míč ze sítě. Po přestávce se Bohemians zlepšili, měli i šance, ale nedali. A tak přišel po ruce Janáčka ve vápně další trest. Sedláček penaltu proměnil - 0:2. Domácí vysunuli na hrot střídajícího beka Doležala a ten se v 75. minutě trefil hlavou po centru Matuszného. To už Bohemka hrála vabank a znovu inkasovala. Volný Svoboda udělal kličku Čonfofalskému, ten mu dal bodyček a Sedláček se z nařízené penalty znovu bombou nemýlil. V nastaveném čase ještě dokázal pohotovou dorážkou snížit znovu Doležal.