4, sobota 29.8.2009, 13:00, Most, (0 diváků)
FK Baník Most
FK Baník Most
2
 
SK Dynamo Č. Budějovice
SK Dynamo Č. Budějovice
Jirkal (2. Schopf) - Sajtl, Sláma, Holub, Koutný, Svoboda (54. Němec F.), Rein, Král, Repa, Kapias, Novák (75. Němec D.)
1
 
Poločas: 1:0 , Branka Dynama: F. Němec

Ohlasy trenérů

Martin Frantík (asistent trenéra): "Utkání poznamenalo ošklivé zranění brankaře Jirkala. Už ve 2. minutě, kdy odehrál centrovaný míč, hráč Mostu nezastavil pohyb a střetli se hlavami. Byl ihned odvezen sanitkou. Nyní už je hráč po operaci a vše by mělo být v pořádku. Utkání bylo hlavně o soubojích a agresivitě. V první polovině mu chyběla fotbalovost z obou stran. Přesto domácí vedli po půli 1:0, kdy se Šťuka trefil, nikým neatakován přesně do šibenice.

O přestávce jsme si to v šatně vyříkali a vstoupili do druhé půle s velkou aktivitou. Soupeře jsme přehrávali a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Jednu z nich, po přihrávce Krále proměnil Němec F. Následovala dobrá akce Holuba, kdy obešel tři obránce a sám před brankařem však neproměnil, následnou dorážku ani jeden z našich útočníků nedokázal dotlačit do branky. Bohužel se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš a tři minuty před koncem se domácí dostali do jediné šance v druhé půli a opět Štuka, nikým nehlídaný, proměnil centr zprava. Následoval hektický závěr, ale ani střela Krále či Repy se neujala a utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácích. Domácí měli jednoho nebezpečného hráče, na kterého jsme se připravovali, ale i tak jsme ho dvakrát naší nezodpovědností pustili do šance a on nás potrestal dvěma brankami! Velké zklamání. Dnes to byl zápas, který jsme měli zvládnout! Celý tým drží na dálku palce Mírovi a přeje mu brzké uzdravení. Následující utkání musíme hrát i za něj!!"

 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+