Jeden z největších přídělů za poslední sezóny si přiváží rezervní tým Dynama z Ovčár. Nováček soutěže, doposud okupující poslední příčku tabulky, vlétl na juniorku Českých Budějovic jako velká voda a již v poločase vedl čtyřbrankovým rozdílem. Čestný úspěch Jihočechů zaznamenal v poslední minutě zápasu Petr Martínek.
Domácí Sokol poslal do vedení již v 10. minutě Kreuz, když proměnil přímák z hranice velkého vápna. V 17. minutě bylo ještě hůř. To se před bránu prokličkoval Hyka a zvýšil na rozdíl dvou branek. Ani to ale domácím nestačilo a nadále zvyšovali svůj náskok. Ve 38. minutě se přízemní střelou prosadil domácí Maršner a o čtyři minuty později upravil s nechtěnou pomocí gólmana Jakuby Skály na 4:0 Šimek. Alespoň čestný úspěch Dynama zaznamenal minutu před koncem obránce Petr Martínek.

Bernát Ladislav (asistent trenéra): "Nepodržel nás brankář a také celá obrana hrála špatně. Nevypracovali jsme si žádnou vyloženou šanci. Gól jsme dali po standardní situaci."