Nejtěsnější porážku si veze B-tým Dynama z Hradce Králové. Za vytrvalého deště se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Dynamo hrozilo především ze standartních situací, více brankových příležitostí si ale vypracovala domácí rezerva. Jedinou branku zápasu pak vsítil ve 34. minutě domácí Oleg Duchnič, když přesnou střelou zakončil rychlý únik. Rezerva Hradce Králové si tak po vítězství nad Dynamem připsala životně důležité tři body a ještě stále živí šanci na záchranu ve třetí lize.
Oběma týmům znepříjemňoval hru vytrvalý déšť, na podmáčeném trávníku často vázla jakákoliv kombinace. Mírnou převahu si dokázali vytvořit domácí fotbalisté. V 16. minutě napálil odražený míč Poděbradský a Víťa Pešula v českobudějovické bráně musel pohotově reagovat na střelu mířící do jeho protipohybu. V následujících minutách se přesunula hra především do středu hřiště. Po půl hodině hry se dostalo ke slovu také Dynamo, ale Příhodova střela těsně minula Podhajského bránu a krátce poté obstála domácí obrana také při rohovém kopu Jihočechů. Rozhodující moment zápasu přišel ve 34. minutě. Oleg Duchnič zakončil rychlý únik střelou na vzdálenější tyč – 1:0.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Karel Musil hned dvojici hráčů, i nadále ale na hřišti pokračoval scénář z prvního poločasu. Druhou branku domácích mohl vsítit opět Duchnič, jeho střela v 53. minutě mířila pouze do tyče Pešulovi brány. Ve zbývajících minutách zápasu se hradecká rezerva soustředila především na pozorné bránění hubeného, leč velice důležitého vítězství. Oba týmy si sice ještě vyměnily několik dalekonosných pokusů, na konečném výsledku už nic nezměnily.