Po dvou domácích zápasech, kdy vyšla rezerva bodově naprázdno, dokázali svěřenci trenéra Karla Musila uhrát remízu 1:1 na hřišti B-týmu Marily Příbram. Do vedení poslal Dynamo po chybě domácího gólmana Luboš Myšák. Dvě minuty před koncem se dočkala rezerva Marily kýženého vyrovnání, když se po sérii rohů trefil Podrázký. Ani na devátý pokus tak nedokázala Příbram v souboji rezervních týmů Dynamo porazit. Juniorka Českých Budějovic vyběhla k zápasu v Příbrami bez pendlů.
Strhnout vedení na svou stranu mohlo Dynamo hned ve 2.minutě, ale po rohovém kopu nikdo z českobudějovických hráčů nedokázal z malého vápna propasírovat míč do sítě. Ve zbylém průběhu poločasu předváděly oba týmy hru s velkým množstvím nepřesností. V závěru poločasu se ještě prezentoval domácí Podrazký dvěma nebezpečnými pokusy z dálky, obě dělovky mířily naštěstí mimo.

K vedení nasměroval Dynamo v 58. minutě domácí gólman Rondzik podskočením centru. Pro kanonýra Lubomíra Myšáka už nebyl problém skórovat. Českobudějovický střelec tak mohl slavit svou letošní třetí branku. Úvodní branka dodala zápasu potřebnou kvalitu a podstatně zvýšila tempo hry. V závěrečných minutách zápasu Marila zatlačila Dynamo před bránu Jakuba Skály. Tlak domácích vyústil ve vyrovnávací branku v 88.minutě, když se po rohu trefil hlavou Podrázký.

Karel Musil: „V samotném závěru zápasu jsme po individuální chybě ztratili vítězství. Zápas jsme měli dobře rozehraný a podle mého jsme po většinu zápasu byli lepším týmem. Po vedoucím gólu jsme následně měli několik dobrých šancí, ale nešli jsme dost důrazně za gólem. Remízu v Příbrami považuju za ztrátu.“