Velice rozpolcená remíza v závěru. Tak vypadal duel, který diváci viděli v sobotním dopoledni na českobudějovickém Složišti. Rezerva Dynama hostila Bohemians Praha. Pražský klub je neomezeným vládcem ČFL a neomylně míří za postupem do druhé ligy. Papírové předpoklady však platily do jisté míry pouze v prvním poločase. Po obrátce se domácí juniorka dokonce zásluhou Zdeňka Ondráška ujala vedení. O senzační skalp favorizovaného soupeře však nakonec přišla. Ve čtvrté minutě nastavované doby se ve skrumáži před domácí brankou prosadil střížkovský brankář Winter.
Vlivným faktorem pro scénář utkání se staly klimatické podmínky. Vytrvalým deštěm poznamenaný terén jistě neprospíval ani jednomu z mužstev. Ihned od samotného počátku však hosté začali ukazovat proč kralují tabulce. Celek prošpikovaný řadou známých jmen byl v úvodu lepším týmem. Nápor Pražanů vyvrcholil v 8. min. první nebezpečnou situací utkání. V Bohemians právě z Dynama hostující Myšák hlavičkoval nad branku Miskiho. Snaživí mladíci kouče Musila však postupem času hru vyrovnali. Jejich doménou byla především bojovnost. Ohrozit hostující branku se jim ale pořádně nepodařilo. S centrovanými míči si brankář Winter ve spolupráci s obranou vždy bez problémů poradil. A tak přišla 24. min. a českobudějovický brankář Miski měl opět o práci postaráno. Šindelářova střela k němu nejdříve přes hradbu těl neprošla, ale následnou dorážku Šislera už musel zneškodňovat sám. Defenziva Jihočechů si na dlouho nevydechla. Ve slibné pozici se naskytl Zoubek. Brilantním obranný zákrok však vytasil Leština a v poslední chvíli soupeři balon vypíchl. V těchto momentech měli opět navrch Střižkovští. Skóre utkání mohl otevřít Lubomír Myšák. Po krásném vysunutí od spoluhráče však sám před brankářem Miskim mířil vedle jeho pravé tyče. V prvním poločase se tak lépe s nepřízní počasí popasovali hosté. Vytvořili si několik střeleckých příležitostí, ale na domácí pozornou obranu nevyzráli ani jednou.

Urputný boj pokračoval i ve druhém poločase. Nečekaný šok na hostující lavičce a nepopsatelná radost v táboře Dynama však vyvstala v 54. min. Hrdinou okamžiku se stal Zdeněk Ondrášek. Samostatný únik s povahou zabijáka přetavil v premiérovou trefu za B-tým - 1:0. Nemalý podíl měl na úvodní brance Michal Skopalík, který byl autorem lahůdkové přihrávky za obranu. Odpověď pražské lavičky přišla záhy. Šislera nahradil Nigérijec Ibe. Změnám v sestavě však konec nebyl. Po dvou minutách šel z placu Šindelář a jeho místo zaujal Majer. Pražané se tak snažili utnout jejich dosavadní nemohoucnost ve druhé půli. V 60. min. uviděl žlutou kartu domácí Pouzar. Trest se však jemu ani divákům pranic nelíbil. Pomezní sudí totiž svého hlavního kolegu upozornil na velice pikantní záležitost. Při občerstvování totiž českobudějovický záložník opustil hrací plochu a bez povolení arbitra se na ní opět vrátil. Vedoucí branka Jihočechům evidentně prospěla. Ta tam najednou byla převaha Střížkova z první půle. Ke změně rozložení sil na těžkém terénu pak ovšem mírně napomohl chybující rozhodčí. Některé souboje až mnohdy posuzoval prazvláštně. V 74. min. vystrašil Miskiho z přímého kopu Zoubek. Jeho střela skončila těsně nad břevnem. S blížícím se koncem utkání se hosté začali čím dál tím více tlačit na polovinu soupeře. Za účelem vystupnění tlaku se z pozice stopera přesunul na hrot útoku i exbudějovický Obermajer. Svěřenci kouče Musila bránili vítězství seč mohli, někdy až na hranici sebeobětování, tři body ale nakonec nezískali. Čtvrtá minuta nastavení přinesla vlnu emocí. Bohemias totiž zahrávali rohový kop a v následné skrumáži se na malém vápně nejlépe zorientoval brankář Václav Winter. V prostoru jemu dobře známém, ovšem v opačné roli vyrovnal - 1:1. Jihočeši sudímu spílali zejména kvůli nepřiměřenému ataku na gólmana Miskiho. Zrovna tak se jim zdálo, že druhý muž s rukavicemi, Winter, zpracoval míč rukou, přestože se nenacházel ve svém chráněném území. Českobudějovická rezerva tak získala pouhý bod, ač by jí za bojovný výkon slušely i body tři.

Karel Musil: „Uznávám, že hosté byli v prvním poločase lepší a přehrávali nás. Ale když si vytvořili šance, tak měli dát i branku ze hry. A ne tak, jakým způsobem se tomu stalo v závěru utkání. Podle mě díky pomoci rozhodčích. Nejenže se nastavovalo pět minut, ale gól padl i po faulu na gólmana. My jsme ve druhém poločase zlepšili defenzivní hru a dostávali jsme se i do zakončení. Ale ten závěr... To je opravdu smutné. U nás se snažíme dávat prostor mladým hráčům, což je podle mě i správné. Ale co těm klukům potom mám říct, když dostaneme v závěru takovýto gól jako dnes.“