Celkem vyrovnané utkání sehrály rezervní týmy Dynama a Teplic. Oba celky již měli pro příští sezónu budoucnost jistou a proto není divu, že o obranách se chvílemi vůbec nedalo mluvit. Herní kvalita byla evidentně na straně domácích, velice dlouho ale trvalo, než svou převahu zúročili Jihočeši i gólově. Z první střely na bránu ale Dynamo udeřilo, levačkou se do míče opřel Stráský a poslal domácí do vedení. Veškerá snaha vyšla vniveč hned o dvě minuty později, když podařenou střelou srovnal Veverka. Ve druhém poločase už diváci viděli pouze jednu branku. Jejím autem byl Pavel Picka, který střelou z třiceti metrů nachytal hostujícího gólmana. I přes nepříliš vydařený výkon si tak rezerva Dynama připsala tři body.
Od úvodních minut zápasu se zdálo, že je pouze otázkou času, kdy vsítí svěřenci Karla Musila první branku a následně rozstřílí poslední tým tabulky. Rezerva Dynama měla míč drtivě ve své moci, ale byli to hosté, kdo si vytvářel šance. V té první se ocitl hostující Veverka již ve třetí minutě, ale po samostatném úniku pálil neuváženě nad bránu. Převaha Jihočechů nadále pokračovala, brankář Zamazal ale mohl být v klidu. Oproti tomu si s několika střelami z větší vzdálenosti musel poradit Vít Pešula. Gólový moment tak přišel ve 27. minutě, kdy se po chybě teplické obrany opřel do míče Tomáš Stráský a pohotovou střelou levačkou otevřel skóre – 1:0. Krátce po rozehrání připravil Dynamo o vedení Veverka, když se opřel do balónu a jeho dalekonosná křížná střela se otřela o růžek Pešulovi branky – 1:1. I v následujících minutách prvního poločasu mělo Dynamo územní převahu, gólové šance ale nepřicházely. Krátce před skončením prvního poločasu ukázal svým spoluhráčům možný recept na překonání obrany Severočechů Pavel Picka, když střelou z pětadvaceti metrů notně vystrašil hostujícího Zamazala.

Okamžitě po příchodu na hřiště mohlo Dynamo skórovat, ale ležícího brankáře nedokázal překonat Ondrášek ani Stráský. Obraně Jihočechů dělaly problémy prodevším individuální průniky jednotlivců. Konkrétně to byl Stožický kdo v 59. minutě prošel obranou Dynama jako nůž máslem a jeho nepříliš razantní střelu do protipohybu brankáře vykopával Pešula doslova v hodině dvanácté. Další zaznamenáníhodný moment tak přišel v 73. minutě. K rozehrání přímáku z ideální pozice se postavil Radim Pouzar. Míč z jeho pravačky zamířil do břevna, odkud putoval na brankovou čáru a ven z brány. Diváci se sice dožadovali uznání branky, rozhodčí však nechali pokračovat ve hře. Z protiútoku mohl poslat Teplice do vedení aktivní Veverka ale v samostatném úniku opět selhal a stejně jako poprvé přestřelil. Klíčový moment zápasu se tak odehrál v 81. minutě. Pavel Picka měl ve středu hřiště plno prostoru, který dokonale využil a našel ideální pozici ke střele. Pumelice z třiceti metrů přeletěla brankáře Zamazala a k radosti publika skončila k síti – 2:1. Zjevně unavená juniorka Severočechů se již na odpověď nezmohla, zatímco Dynamo si závěr zápasu zkušeně pohlídalo.

Karel Musil: „Nebylo to jednoduché utkání, soupeř nás svou aktivní hrou zaskočil. Nezachytili jsme začátek utkání a nechávali jsou soupeři příliš mnoho prostoru. Vstup do druhého poločasu nebyl špatný, ale nedokázali jsme dát vedoucí branku. Chvílemi se hrál takový otevřený fotbal. Oba týmy hrály doslova bez obran, k čemuž mám samozřejmě velké výhrady. Rozhodli jsme krásnou brankou, kterou Pavel Picka korunoval svůj výkon. Mohli jsme v závěru zápasu přidat pojistku a dohrát zápas v klidu, bohužel se tak nestalo. Jsem ale rád, že jsme utkání zvládli, protože takovéhle zápasy bývají problematické. “