Ve velice silné sestavě vyrukovala juniorka Dynama na stejně starý tým Příbrami. Proti Středočechům rezervě vypomáhali Miski, Homoláč, Plocek, Hrbáč, Gruber a Mrkvička. Především v prvním poločase se však Dynamo na hřišti spíše hledalo. Krátce po začátku druhé půle začali Jihočeši přidávat na tempu a kýženého úspěchu se dočkali v 61. minutě, když předvedl překrásný fotbalový moment Radim Pouzar a střelou přes hlavu nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Závěr zápasu si mladíci Dynama poměrně s přehledem pohlídali a zaslouženě si tak připsali do tabulky další tři body.
Úvodní minuty se nesly ve znamení aktivní hry ze strany obou celků. Již ve 2. minutě se mohli do vedení dostat hosté, když Štochlovu střelu s námahou vyrazil gólman Miski před dobíhajícího Kuchyňku. Obránce Marily však z bezprostřední blízkosti napálil míč pouze do břevna. Vyložená šance Příbrami notně zatřásla sebevědomím mladíků Dynama, kteří se v následujících minutách jen stěží dostávali za půlící čáru. Pokud se přece jen povedla Jihočechům pohledná akce, zastavil jí praporek pomezního sudího oznamující offside. První střelu vyslal směrem na bránu Příbrami až ve 13. minutě Josef Příhoda, jeho pokus z pětadvaceti metrů proplachtil jen kousek vedle šibenice. Hosté odpověděli střelou aktivního Pilíka, kterou musel vyrážet Zoltán Miski na roh. Díky nepřesnostem v rozehrávce Dynama se Příbram poměrně snadno dostávala k balónům a taktéž do šancí. Centrované míče Středočechů ale celkem s přehledem stahoval ze vzduchu maďarský gólman Zoltán Miski. Jeden z centrů mu sice ve 27. minutě po poměrně diskutabilním zákroku hostujících hráčů vypadl, obrana Dynama stačila okamžitě uklidit míč do zámezí. Z následného rohového kopu vyrazila na zteč hned trojice domácích fotbalistů, včasným vyběhnutím jim zhatil šance na úspěch hostující gólman Toma. Závěr prvního poločasu dohrávala obě mužstva okolo středového kruhu a bez větších útočných snah.

Začátek druhého poločasu nenasvědčoval tomu, že by se něco výrazněji změnilo. Oba celky se předháněly v nepřesnostech a soupeři si galantně vraceli míč. Jako blesk z čistého nebe se tak po Pickově centru objevil na penaltě tísněný Tomáš Stráský. S vypětím všech sil jej sice obrana Marily uhlídala, mladý útočník však musel kvůli zranění okamžitě odstoupit ze hry. Na hřišti jej nahradil Radim Pouzar a jak se později ukázalo, jednalo se o štěstí v neštěstí. Necelých deset minut stačilo miláčkovi ochozů k tomu, aby se zapsal do listiny střelců a rozhodl o výsledku. Obránci Marily si v pokutovém území hleděli spíše Václava Mrkvičky, zatímco Jiří Hrbáč vrátil míč na Radima Pouzara, který klasickými nůžkami nekompromisně zavěsil – 1:0. Překrásnému fotbalovému momentu aplaudovala velice slušně zaplněná tribuna. Vstřelená branka Dynamo ještě více nabudila a Jihočeši i nadále nepouštěli svého soupeře za půlící čáru. Hru oživil také Pavel Picka, který přišel na hřiště již na začátku druhého poločasu. Právě Pavel Picka poslal v 66. minutě před bránu Příbrami nebezpečný centr. Jan Gruber zakončoval nad. Příbram inkasovaná branka viditelně zaskočila a fotbalisté Marily nebyli schopni rozvinout kloudnou akci. Pozdvihnout výkon svého týmu se snažili zkušení Tesařík s Pleškem, mladší spoluhráči však jejich příkladů nenásledovali. Aktivně hrající Dynamo téměř nepustilo hosty s míčem na kopačkách za půlící čáru. Výjimkou byla 75. minuta, kdy Partika vrátil míč na Škáchu, s jehož střelou do protipohybu si skvěle poradil Zoltán Miski. Pojistku v podobě gólu mohl po Mrkvičkově nahrávce přidat v 82. minutě Jiří Hrbáč. Obrana Marily jej nechala míč zpracovat a následně i vystřelit, tentokrát se ale vytáhl hostující gólman Toma. Ani v závěrečných minutách neubralo Dynamo nic ze své aktivity a pozorně bránící tým nedaroval hostům ani metr prostoru. Další šanci zvýšit měl v 88. minutě David Homoláč, když si na zadní tyči naskočil na přetažený roh, z brankové čáry vyhlavičkoval jeden z obránců Marily. Také poslední minuty zápasu si Dynamo vzorně pohlídalo a nedovolilo soupeři jakoukoliv akci. Ani na desátý pokus tak nedokázala příbramská rezerva proti mladíkům Budějovic uspět.

Karel Musil: „ V prvním poločase jsme nehráli dobře, především byl náš výkon hodně statický. Ve druhém poločase jsme začali mít tlak, trochu jsme si to vyříkali v kabině, zkusili jsme něco změnit. Kluci si moje slova vzali k srdci, začali víc jezdit a především nedali soupeři tolik prostoru. Postupem času jsme získávali převahu a výsledkem byl Radimův rozhodující gól.“