Po střeleckém půstu našla rezerva Dynama střeleckou mušku v Mladé Boleslavi. Hned třikrát se radovali svěřenci trenérského tria Musil, Bernát, Lerch ze vstřelené branky. Boleslav sice vyrukovala na Jihočechy s Petrem Mikolandou v útoku, domácí však již v šesté minutě zaskočil přesnou hlavičkou Vlastimil Švehla. Boleslavská rezerva vyrovnala ve 24. minutě Voborníkem, do šaten však s jednobrankovým vedením odcházelo po Máchově proměněné penaltě Dynamo. Vítěznou pojistku potom zařídil střelou pod břevno v 74. minutě Tomáš Stráský. Ačkoliv dohrával B-tým Dynama bez vyloučeného Michala Skopalíka, první jarní vítězství si vzít nenechal.
Úvod do zápasu mělo Dynamo raketový. Skopalíkův roh vrátil před bránu Pravda a Vlastimil Švehla ukázal domácím své hlavičkářské schopnosti – 0:1. Boleslavská rezerva nesložila zbraně a ve 24. minutě se dočkala vyrovnání. Po rohu skóroval Voborník – 1:1. Ještě do přestávky ale zadáci Boleslavi faulovali ve vlastním pokutovém území Jiřího Pravdu a s nařízenou penaltou si poradil Michal Mácha – 1:2.

Také po přestávce drželo Dynamo otěže zápasu pevně ve svých rukách. Gólovou pojistku pak přidal po Pickově centru Tomáš Stráský – 1:3. Závěr zápasu dohrávala rezerva oslabena o Michala Skopalíka, jenž dohrál souboj s protihráčem a rozhodčí jej za to okamžitě odměnil červenou kartou.

Ladislav Bernát: (asistent trenéra a vedoucí mužstva) „Po celý zápas jsme byli lepším týmem a naše vítězství je naprosto zasloužené. Dokázali jsme si vytvořit více šancí než domácí a tři z nich jsme proměnili. Boleslav posílala dlouhé míče na Mikolandu, kteréhu skvěle ubránili Mácha se Švehlou. V zápase nám pro trest za žluté karty scházeli Mašát a Pouzar.“