Jihočeši nestačili na ligovou Duklu a prohráli vysoko 0:6. Do branky Dynama se postavil testovaný ruský brankář Mezhiev a při svém debutu v černobílém dresu si nevedl dobře. Za Duklu se dvakrát trefil Néstor Albiach, Beaugel a po jedné brance přidali Čajič a Manzia.

Pouhé tři změny oproti dobrému zápasu proti Spartě udělal trenér Horejš v sestavě Dynama do třetího přípravného zápasu proti Dukle Praha. Do branky se postavil testovaný ruský brankář Arbi Mezhiev, který naposledy působil v nejvyšší ruské soutěži v celku Tomsku. Šanci na pozici ofenzivního záložníka dostal Jindřich Kadula, defenzivního záložníka hrál společně s Adriánem Čermákem Jan Hála.

Volných úvodních deset minut nepřineslo nic zajímavého, přibližně dvě stovky diváků viděly první branku v jedenácté minutě. Dostatek prostoru pro svou levačku dostal za vápnem Néstor Albiach a Mezhiev byl bez šance – 1:0. Jihočeši měli pomalejší začátek, do šancí se častěji dostávali fotbalisté Dukly. Pramenil z toho i druhý gól do sítě Dynama. Z podobné situace jako při první brance se i napodruhé trefil Néstor Albiach - 2:0. Fotbalisté v černých dresech hrozili zejména ze stran, na hrotu musel tvrdě bojovat Richard Kalod. Po centru Jakuba Peška se dostal k hlavičce, atakován ale mířil vedle.

Do druhé půle udělal českobudějovický trenér tři změny a hře to přineslo oživení. Budějovičtí se častěji dostávali do zakončení, které však bylo mnohdy nepřesné. Velkou šanci měl na srovnání Jindřich Kadula. Krásně si obhodil obránce, dostal se před něj, jenže přišla záchranná brzda a sudí udělil soupeři pouze žlutou kartu. Nevyšlo mu to ani o dvě minuty později, když se řítil po skvělém pasu od Čermáka sám na Radu. Brankář soupeře míč dokázal vytěsnit mimo tři tyče. Další šanci měl po dobrém průniku do vápna Jakub Pešek, na poslední chvíli mu míč vypíchl jeden z obránců. Naopak čtvrt hodiny před koncem přišla třetí branka, přízemní střelu ruský brankář pouze vyrazil k Beauguelovi, který doklepl míč do odkryté branky – 3:0. I v dalších dvou gólech Dukly mohl testovaný brankář lépe zakročit, a to když nestačil na střely Manzii a Beauguela - 0:5. Dukla přidala ještě jednu branku, po rychlém brejku se trefil Čajič - 6:0.