Jihočechům se nepovedl přípravný zápas s Kluží a prohráli 4:0. Rumuni měli od začátku navrch a brzy šli do vedení. Po poločase byl stav 2:0, krátce po změně stran však Kluž přidala další dva zásahy a bylo definitivně rozhodnuto. Ve středu hraje Dynamo od 18 hodin v Leogangu s Chazar Lankaran.

Úvod utkání byl oboustranně opatrný a na větší šanci se dlouho čekalo. První střelecké pokusy obstarali Jihočeši, ale rány Benáta ani Rakovana se mezi tři tyče nevešly. Kluž udeřila hned po své první vážnější šanci. Míč hlavou vrátil po rohu před branku Cadu a Ronny Carlos rovněž hlavou poslal Rumuny do vedení - 1:0.

Po vedoucím gólu se hra uklidnila a šance nepřicházely. Oba celky měly několik rohových kopů, ale ty nepřinášely žádné nebezpečí pro brankáře. Druhá branka přišla po půlhodině hry, kdy Řepka ve vápně fauloval Camoru. Nařízenou penaltu bez problémů proměnil Ricardo Cadu a Kluž vedla již 2:0. O dvě branky Kluž vedla i o poločasové přestávce.

Po změně stran udělal trenér Cipro čtyři změny, ale na hře ke gólu to nevedlo. Rumuni své vedení navýšili krátce po startu druhé půle. Řepka na vlastní polovině fauloval, míč po nakrátko rozehraném trestném kopu napálil do břevna Muresan a Bakery Sare už měl úlohu při dorážce jednoduchou - 3:0. Krátce na to se v dobré možnosti ocitl Řezníček, ale byl mu máván ofsajd.

Čtvrtý gól inkasovali Jihočeši v 56. minutě, kdy centr zprava propadl až k nekrytému Diegu Valentemu, jenž neměl problém zvýšit vedení svého týmu na 4:0. Korigovat skóre mohl Hudson, ale svůj rychlý únik po křídle nezakončila ani přesnou střelou, ani přihrávkou. Svou střelu neproměnil v branku ani Rakovan. Markovičova branka neplatila kvůli ofsajdu. Poslední možnost měl Nicoara, ale Křížek předvedl dobrý zákrok.

Dynamo tedy nakonec prohrálo s Kluží 0:4 a ve středu ho čeká v Leogangu souboj s Chazar Lankaran z Ázerbájdžánu (18).