Jihočeši v generálce na jarní část SYNOT ligy uspěli, když vyhráli v Teplicích 3:1. Dynamo šlo do vedení díky brance Jakuba Peška z první půle. Pak domácí přidali a z tlaku pramenilo vyrovnání Ljevakoviče. Teplice se snažily rozhodnout, místo toho ale Zdeněk Linhart a Michal Škoda svými góly v závěru rozhodli o výhře černobílých.

Oba celky nastoupily v silných sestavách, které by mohly odpovídat těm, ve kterých naskočí za týden do ligových bojů. Úvodní čtvrthodinka byla vyrovnaná, i když přeci jen o něco málo aktivnější byli domácí. Ti se také dostali v 19. minutě do první větší šance, ale Potočného pokus se o několik centimetrů do branky nevešel. Jihočeši byli efektivnější a svojí první velkou příležitost přetavili ve vedoucí branku. Dlouhý míč propadl k Jakubu Peškovi, jenž postupoval sám na Grigara a střelou podél teplického brankáře otevřel skóre. Byl to zároveň první zásah sparťanského mladíka v dresu Dynama, který je na jihu Čech na hostování.

Severočeši mohli ještě do poločasu vyrovnat, ale Ljevakovičova střela střela z dálky těsně minula Křížkovu svatyni. Černobílí si tak do kabin odnášeli jednobrankový náskok.

Teplice po pauze pokračovaly v honbě za vyrovnáním. Poprvé překonat Křížka se povedlo po rohu Vachouškovi, ale za českobudějovického gólmana zaskočil na brankové čáře jeden z obránců. Těsný náskok Dynama držel skvělý gólman Křížek, jenž se vytáhl i proti střele Vachouška. Naopak druhou branku v zápase mohl přidat Pešek, ale jeho rána z voleje šla těsně mimo.

Jihočeši sami nabídli domácím vyrovnání po chybě Lengyela, kterého však zachránil Křížek proti brejku Ljevakoviče. Admir Ljevakovič se dočkal v 71. minutě, kdy ho pěkným pasem našel Salami a Ljevakovič parádní ranou srovnal. Tepličtí měli i další šance, ale Křížek vychytal Chukwumu a Potočný branku minul. Teplice se snažily o rozhodnutí, místo toho však udeřilo na druhé straně. Tečovaný míč se odrazil na hlavu Zdeňka Linharta, jenž ho umístil za záda Grigara. To však nebylo ze strany všechno. O minutu později přidal třetí gól Michal Škoda a pečetil tak výhru Dynama v generálce 3:1!

Luboš Urban (trenér Dynama): "Jsme spokojeni s výsledkem. Hrálo se na měkkém, těžkém terénu. Byli jsme hodně efektivní, využili jsme naše šance. Soupeř si je vypracoval taky, ale Křížek zachytal fantasticky. Domácí o půli vystřídali a tlačili nás. Teplice zaslouženě vyrovnaly, ale nám v závěru vyšly dva brejky a rozhodly jsme zápas. Všechny tři branky jsme vstřelili po brejcích přesně tak, jak jsme si představovali. Vítězství nepřeceňuji ani nepodceňuji, ale bude se nám celý týden dobře pracovat."