Fotbalisté Dynama České Budějovice pokračovali i v zápase s vedoucím celkem rakouské ligy ve výborných výkonech a ve zcela otevřené partii remízovali 2:2. Jihočeši dokonce po prvním poločase vedli, když je do vedení poslal ve 38. minutě Ladislav Volešák. Na gól domácího Alexe ještě dokázal v 72. minutě reagovat dalším gólem Dynama Jiří Adamec. Na konečných 2:2 ale v 82. minutě vyrovnal bývalý hráč pražské Slavie Karel Piták.
Hned od úvodních minut bylo k vidění velmi zajímavé střetnutí a oba celky si vytvářely velmi zajímavé šance. Již v 6. minutě se ke střele z dvaadvaceti metrů odhodlal Alex, nemířil však přesně. V 10. minutě dobře zakombinoval Poborský s Adamcem, ke změně skóre ale také nedošlo. Největší šanci úvodní části zápasu si v 17. minutě vytvořil domácí Carboni, jehož střelu zastavila až tyč Křížkovy brány. Po půlhodině hry si domácí vytvářeli další zajímavé příležitosti – blízko ke gólu byl dvakrát Dudič a jednou Zickler, avšak zuby si vylámali na brankáři Křížkovi a nebo situaci řešili špatně. Ve 35. minutě se po přihrávce Ježka ocitl v další dobré šanci Zickler, opět se ale skóre neměnilo. Udeřilo pak nečekaně na druhé straně, když se po přihrávce Adamce přesně trefil Ladislav Volešák. Minutu po rozehrávce to mohlo být 2:0, když Ivo Táborský nastřelil tyč domácí svatyně. Do konce poločase se ale dále nic zajímavého nedělo a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro Dynamo.

Překvapení domácí chtěli hned od úvodních minut vyrovnat skóre zápasu, naráželi však na pozornou defenzivu Dynama a nemohli se dlouhé minuty prosadit. Ve 48. minutě se sice v dobré pozici ocitl Janko, mířil ale vysoko nad. O sedm minut později našel Ježek nabíhajícího Pitáka, jehož gólovou střelu musel zastavit za překonaným Křížkem Dvořák. V 55. minutě sice domácí vyrovnali, proti byli ale rozhodčí, kteří gól kvůli ofsajdu neuznali. V 68. minutě se ale domácí přeci jen dočkali. K přímému kopu z osmnácti metrů se postavil agilní Alex a střelou do horního rohu nedal brankáři Křížkovi sebemenší šanci. Hosté se ale nechtěli s remízou smířit a již v 69. minutě opět vedli, když po přihrávce Táborského vstřelil druhý gól Dynama Jiří Adamec. Když se již začínalo zdát, že Jihočeši jednogólové vítězství udrží, zaúřadoval rozhodčí Zechner, který po přímém kopu Zicklera odpískal pokutový kop za faul na Janka. Zicklerem zahrávanou penaltu sice brankář Křížek reflexivně vyrazil, avšak přímo k volnému Karlu Pitákovi, který bez větších problémů vyrovnal na konečných 2:2.

Giovanni Trapattoni (trenér Salzburgu): "Dnes nejsem zcela spokojený z vytvářením si šancí. Musíme být ještě rychlejší jak v hlavě tak i v nohách. Ale na zlepšení máme ještě týden času."

František Cipro (trenér Dynama): "Byl to velice zajímavý a solidní zápas na tamní umělé trávě. Trochu hůře jsme se tomu přizpůsobovali, ale s výkonem hlavně v prvním poločase jsem byl velice spokojen. Pro domácí, kteří nastoupili v kompletní sestavě, to byl poslední přípravný zápas před začátkem ligy, zatímco my jsme stále ve fázi přípravy. Kromě čtyř branek byly v zápase na obou stranách další dvě jasné příležitosti."