Jediná branka rozhodla v 28. kole Juniorské ligy mezi domácí Jihlavou a Dynamem. Domácí klub z Vysočiny se prosadil už v šesté minutě díky Záviškovi a nakonec to byla branka jediná. Dynamo bylo nejblíže vyrovnání dvacet minut před koncem, když trefilo tyč. V přímém souboji o 13. místo uspěla Jihlava, tudíž přeskočila svého soupeře.

Za juniorku znovu dostali šanci nevytížení starší dorostenci, kteří nehráli proti Zlínu za svůj kmenový klub. Prvních pět minut se hrálo zejména ve středu hřiště, ani jeden tým se nedostal do žádné větší šance. Až v šesté to prolomil Jan Záviška a nakonec rozhodl celé utkání. Mladý záložník působil i krátce v Dynamu, kde neuspěl na zkoušce. Po vhazování se ocitl u míče a přesnou střelou prostřelil Coufala - 1:0. Jihočeši se pokusili okamžitě vyrovnat, ale střela mířila hodně nepřesně. Dynamo se snažilo vyrovnat, ale domácí obrana byla kompaktní a brankář Kolář jistý. Neujal se ani volný přímý kop, po které brankář Jihlavy odkopával od branky. Pět minut před koncem dostal žlutou kartu Krejčí a Jihlava mohla navýšit skóre. Jenže střela jednoho z domácích letěla nad.

Po změně stran byla aktivnější Jihlava a Dynamo se těžko dostávalo do šancí. V 52. minutě musel Coufal vyrážet nepříjemnou střelu na roh. Vzápětí přišel ještě jeden, ale budějovická obrana dokázala oba odvrátit. Poté si Coufal připsal ještě jeden úspěšný zákrok a přenechal místo v brance Matěji Lukschovi. Talentovanému brankáři, který v posledních zápasech září v celostátní lize staršího dorostu. Dvacet minut před koncem utkání mělo Dynamo největší šanci na srovnání stavu utkání. Po hezké akci trefili černobílí tyč a do ní se míč odrazil do pole. V poslední minutě zápasu i domácí nastřelili brankovou konstrukci, ale na ukazateli stále svítil stav 1:0. Jihlava přehrála juniorku Dynama.