V prvním zápase na turnaji v Nové Včelnici uhráli fotbalisté Dynama s pražskou Slavií nerozhodný výsledek 0:0 a o postupujícím do finále rozhodovaly pokutové kopy. V té byli šťastnější Pražané, kteří v penaltovém rozstřelu vyhráli 3:2. Jihočechy tak od 17:20 čeká boj o třetí místo s týmem Zbrojovka Brno.

Tradiční letní turnaj v Nové Včelnici začali za krásného slunečného počasí lépe fotbalisté pražské Slavie. První vážnější šance zápasu se zrodila v 8. minutě, kdy se po přihrávce Vlčka hnal sám na Kučeru Karol Kisel. Přestože se slávistický záložník se utopil v kličkách, vyslal v nouzi nejvyšší na budějovickou bránu pro Kučeru nechytatelný oblouček, který na brankové čáře vykopával Rudolf Otepka. Nepříjemné pocity pak v 11. minutě prožíval útočník Tomáš Stráský, který si po nešťastném dopadnutí na nohu pochroumal kotník a zápas pro něj skončil.

Největší šance Dynama přišli ve druhé polovině prvního poločasu. Vlastni bránu nejprve ohrozil nepovedenou malou domů Hubáček a následný rohový kop se také odrazil k Jarabicovi, jehož rána bez přípravy skončila v rukavicích pozorného brankáře Vaniaka. Tři minuty před koncem poločasu pak postupoval sám na gólmana útočník, jeho střela na zadní tyč Vaniaka hodně protáhla, gólem ale neskončila.

Druhá třicetiminutovka gólové příležitosti dlouhé minuty nepřinášela. Velkým přehledem se prezentoval brankář Dynama Pavel Kučera, který několikrát vyřešil velice ošemetné situace. Jihočeši si vypracovali zajímavou šanci až v závěru, Otepkův rohový kop směřující přímo do brány ale brankáře sešívaných nepřekvapil.

Na řadu tak přišly pokutové kopy, které vyzněly lépe pro fotbalisty pražské Slavie. Za Dynamo se trefili Otepka s Jasanským a neúspěšným exekutorem byl Petr Šíma. Za Slavii gólu docílili Čelůstka, Trap i Kisel.