Na Vaslui Jihočeši nestačili

26.6.2010, Aleš Strouha

Na Vaslui Jihočeši nestačiliDalší ze série přípravných zápasů odehráli fotbalisté Dynama v Německu proti rumunskému Vaslui. V zápase s účastníkem Evropské ligy padla jediná branka, kterou rumunští fotbalisté zaznamenali v 78. minutě a vyhráli tak nad budějovickým týmem 1:0.

Přípravný zápas, sobota 26.6.2010, 17:00, (0 diváků)
FC Vaslui /RUM/
Hăisan - S. Rădoi, Cînu, Papp, Bălace - Zubar, Genchev - Burdujan, Sînmărtean, Vasilache - N. Jovanovici
1

SK Dynamo Č. Budějovice
Křížek - Leština (60. Novák), Jarabica, Horejš, Žižka (46. Šíma) - Hudson, (46. Sajtl), Riegel, Benát (46. Jasanský), Mezlík (70. Koutný) - Kaňák (46. Rakovan), Pecka.
0

Poločas: 0:0 , Branka: 78. Neagu

Komentář

Třetí přípravný zápas na nový ligový ročník odehráli fotbalisté Dynama České Budějovice v německém městečku Schlesching proti třetímu týmu loňské sezony rumunské ligy FC Vaslui. Zápas proti týmu, který si letos zahraje Evropskou ligu, byl od úvodních minut velmi vyrovnaný a Jihočeši zvládli utkání proti ambicióznímu soupeři se ctí.

Po bezbrankovém poločase fotbalisté rumunského týmu své úsilí zvýšili a v 78. minutě vstřelili jedinou branku utkání, když se prosadil po závaru před budějovickou branku mladík Răzvan Neagu.