V posledním přípravném zápase před začátkem jarní časti sezony remízovali fotbalisté Dynama s rakouským SC Dialog Schwanenstadt 2:2, když ještě po poločase prohrávali 0:1. Ve vyrovnaném zápase s druholigovým rakouským týmem se střelecky prosadili Mrkvička s Táborským. V 67. minutě nedal za stavu 2:2 pokutový kop Lukáš Adam. Jihočeši nastoupili bez reprezentanta Karla Poborského, který je na soustředění v Turecku.
Tentokrát bez Karla Poborského, který si odbýval reprezentační povinnosti, nastoupili fotbalisté Dynama k poslednímu přípravnému zápasu proti druholigovému rakouskému celku. Na pravém kraji zálohy se tak objevil Plocek a vlevo dostal před Belejem přednost Němec. Po jednozápasové odmlce se v bráně objevil Filipko a stoperskou dvojici tvořili stejně jako v zápase se Strakonicemi Mezlík a Pivoňka.

Ve vyrovnaném prvním poločase byl hostující tým mírně aktivnější, avšak do zakončení se tlačili spíše domácí. Již ve 3. minutě se po přímém kopu Vozábala dostal nadvakrát k zakončení Mrkvička, ani jeden pokus si ale cestu za brankovou čáru nenašel. Jako blesk z čistého nebe přišla první branka zápasu. V 6.minutě dostal kolmou přihrávku za obranu Sarhatlic a střelou z velkého vápna uklidil míč do horního rohu Filipkovy branky - 0:1. O tři minuty později se k zakončení dostal Faldyna, s jeho slabým pokusem si ale brankář hostů v pohodě poradil. Ve 12. minutě se k další nebezpečné střele dostali opět hráči Schwanenstadtu, vysoko letící míč ale Filipko bez problémů kontroloval. V 16. a 20. minutě se ke dvěma hlavičkovým pokusům dostal Michal Pivoňka, ani jemu však nebylo zatím přáno a oba míče z jeho hlavy skončily těsně mimo.

Ve zbytku poločasu se již tolik brankových příležitostí nerodilo. Nejaktivnějším domácím fotbalistou byl kapitán Vozábal, avšak ani on s výsledkem nic neudělal.

Ve druhé části hry byli domácí fotbalisté lepším týmem. Největší měrou se na tom podílela dvojice Belej - Táborský, kteří hru Jihočechů znatelně rozhýbali. V 55. minutě se sám na gólmana řítil Ivo Táborský, brankář mu ale včas skočil pod nohy a nebezpečnou akci tak bravurně zastavil. Hned za minutu se po Belejově centru dostal ve vápně k zakončení Plocek - povedeným centrem byl ale tak zaskočen, že jeho zakončení směřovalo pánu Bohu do oken. V 58. minutě se k centru dostal opět Belej, ani Táborský si ale na malém vápně s míčem neporozuměl a s jeho slabou střelou si brankář hostů poradil.

V následující dvouminutovce se Jihočeši konečně prosadili, když se na obou brankách významně podílel útočník Ivo Táborský. Nejprve v 59. minutě po jeho akci do prázdné branky zakončoval Václav Mrkvička a o dvě minuty později sám zužitkoval centr Michala Beleje. Domácí se ale z vedení dlouho neradovali. V 63. minutě po ruce na hranici velkého vápna, zahrával volný přímý kop Sarhatlic a Křížek pouze sledoval, jak skončil míč v šibenici jeho branky.

Třetí branku Dynama mohl v 67. minutě vstřelit z pokutového kopu Adam, s touto situací si však dobře neporadil a skóre se tak neměnilo. V samém závěru se Adam dostal ještě ke slibné střele, brankář hostů ale nechtěl již změnu skóre připustit a mladého záložníka nadvakrát vychytal.