Ve čtvrtém přípravném zápase se fotbalisté českobudějovického Dynama dočkali výhry. Jihočeši v Kamenici nad Lipou porazili mladíky Slavie 3:1, když v zápase měly oba celky plno šancí. O dvě branky se postaral ve druhé půli Roman Wermke, tu poslední přidal v závěru Patrik Čavoš. Za Slavii snižoval v závěru Kocourek. V dresu Dynama se poprvé představil testovaný útočník Josef Čtvrtníček.

Jihočeši nastoupili na hrotu s Josefem Čtvrtníčkem, bývalým útočníkem Brna nebo Slovácka. Šestadvacetiletý forvard hned dostal kapitánskou pásku. Úvod patřil jednoznačně Jihočechům. Dvakrát zafungovala spolupráce Pešek-Benát, kdy zkušený středopolař jednou protáhl gólmana Slavie Řeháka a podruhé z dobré pozice těsně přestřelil. Po čtvrthodině velké územní převahy měl další šanci Wermke, centr Peška se snesl k jeho pravé noze, ale gólem neskončila ani jeho střela, ani následná Čtvrtníčkova dorážka.

Pak na chvilku tlak Dynama polevil, ale brzy se aktivita vrátila na kopačky černobílých. A přišly další šance. Wermke pálil těsně nad, Klesovu ránu z voleje vyrážel s problémy Řehák a Peškova rána z ideální pozice šla opět těsně nad. Jenže pak přišel desetiminutový výpadek obrany Dynama, kterého mohli svěřenci Davida Horejše litovat. Veselý ale střílel osamocený mimo, pak Kuchta hlavičkoval úplně nekrytý na malém vápně a největší možnost měl opět Veselý, jeho rána skončila na břevně. I přes řadu šancí ale dvě stovky diváků v Kamenici nad Lipou gól v první půli neviděly.

O přestávce trenéři provedli pár změn a pár minut trvalo, než hra opět nabrala na obrátkách. Navrch měli Jihočeši, kteří měli územní převahu a nenarušilo to ani provokování slávisty Baéze. Po hodině hry se Dynamo dostalo do vedení. Pěkný Čtvrtníčkův míč si zpracoval Roman Wermke, zpětnou kličkou se uvolnil a střelou k tyči se nemýlil.

O deset minut později to byl znovu Roman Wermke, který se po rychlém brejku Peška dobrým prvním dotekem do šance, přetlačil soupeře a pod břevno nedal brankáři Řehákovi šanci. Třetí zásah přidal sedm minut před koncem Patrik Čavoš, který z voleje prostřelil gólmana Řeháka. Za Slavii snížil v samotném závěru z trestného kopu Ondřej Kocourek. Dynamo se tak ve čtvrtém přípravném zápase dočkalo výhry, juniorku Slavie porazilo 3:1.

David Horejš (trenér Dynama): „Jsem spokojený. Začátek zápasu byl trošku unavený, ale pak jsme si začali vytvářet šance. Musím říct, že po našich chybách měla možnosti i Slavia, ale v první půli gól nepadl. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb, dali tři hezké góly a utkání rozhodli. Jen škoda inkasovaného gólu v závěru zápasu. Jsem spokojený s přístupem i výkonem hráčů. Testovaný Josef Čtvrtníček u nás může být do pátku na zkoušce z Brna. Ukázal, že potenciál v sobě má, i když se k nám připojil až ráno před zápasem. Kalod s Šourkem měli volno, protože jsou lehce nachlazeni.“