Zápas SK Dynamo - Olomouc

Zdeněk Čadek, trenér: "Utkání s Olomoucí začalo pro nás tragicky, ve 22. min jsme prohrávali 0:3. V této době byla Olomouc po všech stránkách lepším týmem. Pak jsme snížili Pimparou, ještě nastřelili 2x tyč a rozhodčí přehlédl ve vápně jasnou ruku hostí, ale gól dali těsně před poločasem hosté a bylo rozhodnuto. Druhý poločas se již dohrál v klidu a bez branek.

Olomouc má tento ročník velmi silný, vyhrála mistrovství republiky žáků, Nike Cup a hlavně zůstalo mužstvo pohromadě. Odešel jim pouze jeden hráč do ligy st. dorostu a jeden do Hamburku. U nás došlo k velkému posunu (6 hráčů), a tak s mužstvy ze špice tabulky budeme mít velké problémy.

Jediným kladem utkání je, že se mužstvo za stavu 0:3 nepoložilo a při troše štěstí jsme mohli zápas zdramatizovat.