Zápas Jihlava - SK Dynamo

Úvod zápasu vyšel mladším dorostencům Dynama na výbornou. Již v první minutě uvolnil Rejžek Reina a ten poprvé zaskočil favorita. Jihlavští si následně vytvořili tlak, ale obrana Jihočechů pracovala na výbornou. Šanci zvýšit vedení měl opět kanonýr Rein, když postupoval sám na gólmana, ale nedal. Cílem druhého poločasu bylo udržet vedení, když v 50. minutě Hejna nádherně našel Reina, který zvýšil na 2:0, bylo o vítězi téměř rozhodnuto. Vítězství Dynama ještě zvýraznil v 70. minutě Kapias po krásné akci Hejny.

Zdeněk Čadek, trenér: "Na utkání v Jihlavě jsme jeli s určitým respektem, protože domácí vyhráli sedm utkání v řadě. Skvěle nám ale vyšel úvod zápasu. Naše výhra byla naprosto zasloužená a snad jsme již z nejhoršího venku."