Zápas SK Dynamo - Bohemians

Přestože byla Bohemka prvním týmem, který se pokusil o střelu (Kavka ve 14. minutě mířil hodně vedle), byli hosté celý první poločas pod velkým tlakem ofenzivně hrajícího Dynama. První vyloženou šanci měli domácí ve 20. minutě, po Šimánkově centru Leština střílel hlavou těsně mimo tyče. Za minutu zachránil hostující gólman Pařízek před dotírajícím Reinem, stejný hráč Jihočechů byl blízko první branky i ve 23. minutě po Hejnově kolmici, Pařízek však vyškrábl na roh. Po jeho zahrání hlavičkoval Kapias dva metry před brankou vedle tyče. Do konce poločasu mohl mizerné hry hostí využít ještě Nevosad, i jemu ale střelu chytil Pařízek.

O poločasové přestávce byla v šatně hostí taková bouře, že by se za ni nemusel stydět ani pověstný Vlastimil Petržela. Sotva ale dozněla a začalo se hrát, přihrál domácí Leština na hranici pokutového území Hájkovi a ten nikým neobtěžován poslal Dynamo do vedení 1:0. Obraz hry se ale oproti první půli změnil, tentokrát to byli hosté, kteří častěji okupovali soupeřovu polovinu. V 52. minutě domácímu brankáři Varyšovi vypadl míč z ruky a po následném závaru hlavičkoval Ježdík zády k brance nad břevno. Za dvě minuty Kavka přechytračil obranu Jihočechů, ale jeho střelu z úhlu Varyš vyrazil. Posledním výraznějším pokusem Bohemky o zakončení byla střela Houšky z 58. minuty, která branku nezasáhla. Poté měli hosté herní převahu, ale nebyli schopni se dostat do zakončení a to až do závěrečného hvizdu. Tři body tak zůstaly na jihu Čech.