Zápas SK Dynamo - Hr. Králové

Jiří Vlček, trenér: "V úvodním utkání jarní části soutěže jsme nedokázali využít místy až drtivou převahu, kterou jsme si zvláště v prvním poločase vytvořili, k výraznějšímu náskoku. Již v 8. min. Rein vysunul Vršeckého, ten přehodil brankáře Hradce a vedli jsme 1:0. Bohužel pro nás další šance jsme trestuhodně zahazovali - ve 12 min. nastřelil Vokatý břevno, odražený míč trefil Sláma opět do břevna. Tlapák obstřelil brankáře Dolejšího, ale jeho míč šel těsně vedle. Soupeř naši střeleckou nemohoucnost potrestal, když při jeho prvním rohovém kopu Vokatý nepokryl Kudláčka a ten hlavou vyrovnal na 1:1.

Náš tlak pokračoval i ve druhé části utkání, bohužel se stejně mizernou koncovkou jako v poločase prvním. Zákonitě přišel trest a hosté se z přímého kopu za faul Reina ujali vedení 1:2. Přeskupili jsme sestavu a i přes zdravotní potíže některých hráčů /křeče/ jsme Mackem dokázali alespoň vyrovnat."