Zápas SK Dynamo - Hr. Králové

David Horejš (trenér Dynama): "Bylo to z obou dvou stran velice dobré utkání. Soupeř se dostal v úvodu po krásné střele do vedení. My jsme měli celý první poločas převahu, měli jsme mnoho šancí, avšak gól jsme dali jediný, když se po pěkné kombinační akci trefil Martin Held. Na začátku druhého poločasu jsme měli obrovskou šanci, když sám na brankáře postupoval Švantner. Ten ale bohužel nedal. Vzápětí jsme ale po hrubé individuální chybě sami inkasovali. Přesto se nám ještě podařilo vyrovnat na 2:2, když se trefil Lukáš Bálek. Místo toho, abychom dokonali obrat, nechali jsme si dát po standardní situaci třetí gól. V závěru jsme si ještě vytvořili jednu šanci Horákem, jenže gól jsme již nedali a soupeř si tak odvezl tři body za vítězství 3:2."