Starší dorostenci Dynama dokázali hodit za hlavu nepříznivé výsledky s z posledních týdnů a v zápase 7. kola nejvyšší dorostenecké ligy vyhráli doma nad Vysočinou Jihlava vysoko 4:1. Hattrickem se zaskvěl obránce Lukáš Havel, který je s pěti vstřelenými góly nejlepším střelcem týmu.

David Horejš (trenér): "Kluky musím za zápas s Jihlavou pochválit. Od první minuty jsme se snažili hrát aktivně, dostupovali jsme hráče soupeře a chtěli jsme se dobře pohybovat. V 7. minutě nás přesto musel podržet brankář Hřebejk, který zneškodnil velkou šanci soupeře. Potom jsme se ale my dokázali prosadit po standardní situaci Michalem Řezáčem a také před druhým poločasem jsme si řekli, že budeme chtít hrát stejně aktivně. Dokázali jsme díky dvěma gólům Lukáše Havla soupeři odskočit na tříbrankový rozdíl a nerozhodil nás ani gól soupeře na 3:1. Deset minut před koncem totiž po faulu na Filipa Vaňka dovršil hattrick gólem z penalty Lukáš Havel, který uzavřel skóre zápasu na 4:1. Jsem moc rád, že jsme se dokázali konečně střelecky prosadit a ještě jednou musím kluky za dobrý výkon pochválit."