Zápas SK Dynamo - Zlín

Jiří Vlček, trenér: "Do zápasu jsme vstupovali se snahou potvrdit vítězství v Jihlavě. Soupeř nás ale zaskočil aktivní hrou ve středu hřiště, kde jsme prohrávali většinu osobních soubojů, nedařilo se nám v útočné fázi. Chybovali jsme i v obraně, při dvou velikých šancí soupeře nás výrazně podržel brankář Novotný. Ve 20. minutě zápasu nás mohl dostat do vedení Schön, který šel sám na branku soupeře, ale váhal s zakončením a brankář Zlína ho vychytal. Z následného rohu nedal z malého vápna Weinhard . Po příchodu Průši jsme hru vyrovnali, začali jsme se prosazovat i po levé straně Toncarem. Chybělo nám však doplnění útočníků od zálohy, tlak, který jsme si vytvářeli v obou předchozích zápasech, nebyl.

Zlepšení přinesly až změny ve druhém poločase, zlepšili jsme pohyb a v 72. minutě po krásném centru Komárka dal Průša hlavou na 1:0. Toto důležité vítězství jsme již uhájili, soupeře jsme do konce zápasu do ničeho nepustili, naopak mohl vedení ještě zvýšit Mašek."