Zápas SK Dynamo - Opava

V domácí premiéře vstoupili hráči Dynama do utkání aktivně, ale nepodařilo se jim dotáhnout žádnou z akcí do gólového úspěchu. Naopak Slezané se radovali už po dvaceti minutách. To si brankář Dudek při standardní situaci neporadil s centrovaným míčem a Štybar hlavou rozvlnil síť za jeho zády - 0:1. Černobílí se okamžitě pustili za vyrovnáním, gólem zaváněla střela Průši nad břevno, stejně jako příležitost Schöna. Ve čtyřicáté minutě už ale mohl zvednout ruce nad hlavu Janoušek, když po akci Weinharda využil nedůslednosti obrany hostí - 1:1.

Z kabiny opavského týmu létaly o přestávce hromy s blesky a do druhého poločasu nastoupil tým koncentrovanější. Do velkých šancí pouštěli Slezané domácí hráče jen sporadicky, ti přsto měli několikrát ke gólu blízko. V 54. minutě přetažený centr Maška vrátil od zadní tyče před branku Schön, ale Weinhard v těžké pozici zakončil nad branku. Za dvě minuty se fantasticky položil do voleje Schön a břevno nad brankou opavského gólmana se chvělo ještě hodně dlouho. "Jihočeský Baroš" předvedl svou výbušnost ještě několikrát, soupeři si s ním několikrát poradili jen za cenu přidržení za dres, ale penalty se nedočkal. Neodpískané fauly na něm zanechaly stopy, takže ho po žluté kartě trenér Skála za aplausu tribuny raději stáhl ze hřiště. Opavští zahrozili pouze v 70. minutě nepřesnou hlavičkou Surového. Závěrečný očekávaný tlak Dynama nemohl přijít, protože se Složiště během okamžiku proměnilo ve vodní svět. Proudy deště a silný vítr znemožnily kombinaci, nakopávané míče klouzaly po mokré trávě do autu. Po dvou nastavených minutách poslal rozhodčí promáčené fotbalisty do šaten za nerozhodného stavu.