Farma českobudějovického Dynama hrála v osmém kole České fotbalové ligy doma s FK Králův Dvůr. Domácí tým šel brzy do vedení, ale ani to Jihočechům na body nestačilo. Hosté zápas otočili a vyhráli 2:1. Strakonický gól dal stoper Pavel Novák.

Utkání začalo mírnou převahou domácích Strakonic. V první čtvrthodině ale žádná vyložená šance k vidění nebyla. Až v 18. minutě se po střílené přihrávce Hudsona prosadil Pavel Novák, který balon pohodlně poslal do sítě - 1:0! Domácí se dlouho z vedení neradovali.

O tři minuty později se domácí tým dopustil chyby v obraně a té dokonale využil Jaromír Šilhavý - 1:1! První poločas nabídl ještě jednu velkou šanci. Ve 40. minutě mohl hosty poslat do vedení Paprčiak. Jeho pokus ale skončil na břevně domácí svatyně.

Hráči Strakonic chtěli do druhé půle vstoupit aktivně ale místo vstřeleného gólu inkasovali, a jak se později ukázalo, tak šlo o rozhodující branku. V 55. minutě prostřelil Křížka z pravé strany aktivní Dochtor - 1:2! Další branka již nepadla a Strakonice si tak připsaly třetí porážku v České fotbalové lize.