Dlouho držela juniorka českobudějovického Dynama nadějný stav v Horních Počernicích, kde se střetla v rámci 28. kola Juniorské ligy se Slavií. Jihočeši vedli po rychlé brance Kaduly, sešívaní však dokázali do poločasu vyrovnat a v 83. minutě domácí Fotr strhl výhru na stranu Pražanů.

Oba celky vyztužily své sestavy hráči z A-týmů. Ze slávistů to byli Mikula, Piták, Barák nebo Vukadinovič. Z jihu Čech do Prahy vyrazili s juniorkou Vaněk, Hric, Řezáč, Hála či Kadula. A byl to právě Jindřich Kadula, který brzy otevřel skóre duelu. Jeho rána z 5. minuty skončila až v síti, protože domácí gólman Lisa nepředvedl nejlepší zákrok. Jihočeši se pak stáhli do obranné ulity, ze které vystrkovali růžky v podobě rychlých brejků. Pražané se snažili útočit, ale nedařilo se jim v kombinaci, a tak černožlutí mohli připravit druhý trest, po Vaňkově pěkném centru chyběly Vítovi ve skluzu jen centimetry.

O chvíli později měl další dobrou možnost Řezáč, ale pokus o lob zblízka se neukázal jako dobrá volba. Když se v zakončení nedařilo hostům, přišla šance i pro Slavii, která ji hned využila. Na trestný kop si ve 33. minutě naskočil Antonín Barák a nedal hlavou Coufalovi šanci. Dynamo se do vedení vrátilo pět minut před pauzou, branka však nebyla uznána kvůli mávanému ofsajdu, a to i přes to, že se Jihočeši hodně zlobili.

Vyrovnaný duel pokračoval i po změně stran. Oba celky se snažily o aktivní fotbal, musely však myslet i na zadní vrátka. Po střele Pitáka z trestného kopu musel míč vyrážet pohotový Coufal, při tvrdé ráně Vukadinoviče hostující brankář ani zasahovat nemusel. Sešívaní měli k dispozici poměrně dost standardních situací, které byly hodně nebezpečné. Po jedné z nich střílel rovnou na branku Zoubek, gólman Dynama však byl na zemi včas.

Zápas pomalu směřoval k remíze, když však v 83. minutě dostal domácí Oskar Fotr krásnou kolmici za obranu, obránci Dynama jej nedokázali zastavit a po Fotrově povedeném obloučku přes vybíhajícího brankáře Coufala domácí vedli. Ve zbývajícím čase juniorka Dynama útočila a snažila se o vyrovnání, které by si zasloužila. Do větší šance už se však dostat nedokázala, a tak Jihočeši padli se Slavií 1:2.