V posledním domácím zápase juniorky se diváci na Složišti nenudili. V rámci 37. kola Juniorské ligy jim celky Dynama a Znojma nabídly šestigólové drama plné zvratů, které nakonec skončilo remízou 3:3. O branky Jihočechů se postarali Pešek, Čadek a Pasecký.

Domácí nastoupili posíleni o Peška, Volešáka, Podstavka nebo Chriena, ale byli to hosté, kteří šli už ve 3. minutě do vedení. Centr z levé strany podběhl brankář Pavelec a Dmitro Shkrebets jej pohodlně poslal do prázdné branky. Pak se o slovo přihlásili Jihočeši, ale Pasecký hlavičkoval nad a Křiváček v dobré pozici přestřelil. Dynamu se povedlo vyrovnat ve 22. minutě, kdy Otepka přenesl hru na pravou stranu na Křiváčka, ten ostrým pasem našel před brankou Jakuba Peška, jenž balon šikovně usměrnil do sítě. Skóre mohl otočit Horák, ale sám před gólmanem Dolečkem selhal. A tak udeřilo opět Znojmo. Levai přetlačil Havla, našel rozběhnutého Pavla Lapeše, který si obhodil brankáře a uklidil míč do sítě. Když pak před poločasem trefil Pasecký po rohu jen tyč, odcházeli do kabin spokojenější hosté.

Dvě minuty po pauze bylo vyrovnáno. Bálkův centr do vápna si na prsa zpracoval Ivo Horák a z otočky překonal Dolečka podruhé. Obrat domácí dokonali po hodině hry, kdy Bálek na vápně obešel dva soupeře, předložil míč Petru Paseckému, jenž zkušeně prostřelil Dolečka. Poslední slovo ale měli opět Jihomoravané, když byl v 67. minutě ve vápně faulován Pavel Lapeš, který z penalty upravil na konečných 3:3. Na tom nic ani nezměnila situace z 81. minuty, kdy Bálek sám před Dolečkem přestřelil.