V sobotu vyhráli starší dorostenci další zápas. Tentokrát porazili ve venkovním zápase Plzeň 3:2. Góly se vyznamenal Patrik Švantner, Michal Řezáč a Petr Pasecký. Dorost U19 drží bodovou šňůru již 8 zápasů. K jedné remíze a šesti výhrám si tak připisují další!

8. Plzeň přivítala na svém hřišti 11. Dynamo. Přestože působila jako favorit zápasu, 3 body si nakonec připsat nemůže.

Začátek zápasu patřil jednoznačně Dynamu, které začalo nejlépe jak to jde. Hned ve 4. minutě se po centru Otepky trefil do brány Patrik Švantner. Plzeň ale zabrala a stav srovnala v 10. minutě. Během prvního poločasu byla hra vyrovnaná, oba celky si vytvářely gólové příležitosti. O něco byli přeci jen lepší domácí. Jejich lehká převaha se ukázala při dvojnásobném trefení břevna během necelých 10 minut. Góly to ale nepřineslo. Pět minut před koncem ještě Dynamo střílelo po rozehrání rohového kopu, rozhodčí ale gól neuznal. Týmy tak odcházely do šaten za vyrovnaného stavu 1:1.

I vstup do druhé části utkání byl aktivní z obou stran. Ale gól se podařilo dát jako první domácí Plzni, která tak zvýšila stav zápasu ve svůj prospěch. O pár minut na to, se znova ozvali hosté- v 62. minutě se Ondřeji Otepkovi vydařil přímý kop a Michal Řezáč hlavou vyrovnal na 2:2. Dále se hra vyvíjela opět vyrovnaně. V 79. minutě vstřelil třetí a pro Dynamo vítěznou branku střídající Petr Pasecký po zdařilé přihrávce Kadlece.

Dorostenci U19 tak znovu vyhráli, tentokrát na hřišti favorizované Plzně s konečným skóre 3:2. Je to pro ně již 5. výhra v řadě!

Do konce podzimní části sezóny čekají starší dorostence ještě dvě venkovní utkání. O další 3 body budou příští sobotu 29.11. bojovat proti Hlučínu a poslední zápas odehrají 6.12. na pražské Slavii.