Ve druhém měření sil mezi Dynamem a Sokolovem byli úspěšnější fotbalisté Baníku, kteří na umělé trávě v Plzni porazili v kombinované sestavě hrající Jihočechy 2:0.

Po porážce v Tipsport Cupu měli Sokolovští možnost odvety ihned po skončení pohárového utkání. Do druhého nedělního zápasu s Českými Budějovicemi naskočili všichni testovaní hráči včetně angolského útočníka Jóse Maceda. Za Dynamo poprvé nastoupil Chorvat Nenad Erić, který je na jihu Čech na testech z bosenského Travniku. Baník měl častěji míč na svých kopačkách, ale na rozdíl od prvního střetnutí se tentokrát dokázal brankově vyjádřit a zvítězil 2:0 po brankách Miroslava Podrazkého a Robina Dejmka.

Baník vstoupil do zápasu sympaticky a od začátku měl snahu kombinovat. Výrazněji zahrozili však poprvé hosté. Po pravé straně utekl Hudson, jehož centr Duben promáchl, ale nabíhající útočník Českých Budějovic nedokázal míč do brány usměrnit. Baník se snažil o krátké přihrávky a kombinoval. Po spolupráci Čupra s Blažkem střílel druhý jmenovaný nad. Ve 27. minutě napřáhl Jan Riegel, ale Zacharda byl pozorný. Stejný hráč Českých Budějovic vyzkoušel Zdeňka Zachardu o chvíli později, ale i tentokrát sokolovský brankář bombu Riegela chytil. Baník se připomněl ke konci poločasu. Testovaný Jóse Macedo nebezpečně z úhlu vypálil a Pešula měl co dělat, aby střelu vytěsnil mimo tyče. První poločas tak skončil nerozhodně 0:0.

Ihned po změně stran se dostávali budějovičtí do šance, ale Michal Jašíček byl na svém místě a nebezpečnou akci zastavil. Radovat se vzápětí mohli Jihočeši po rohu Limy, kdy ve vápně zůstali nepokryti hned dva českobudějovičtí hráči. Ani jeden z nich však míč netrefil. Od této chvíli přebíral otěže zápasu Baník, který měl míč na svých kopačkách daleko častěji. V 52. minutě byl blízko gólu Jiří Duben. Po rozehraném rohovém kopu Podrazkého se tento stoper Baníku dostal na rohu malého vápna k hlavičce, kterou Pešula vyrazil zpět k Dubnovi. Ani na podruhé střela neskončila v síti Českých Budějovic, neboť od břevna se odrazila na brankovou čáru a obránce hrozbu již odvrátil. Po dlouhé kombinační akci v 58. minutě napřáhl Podrazký z 25 metrů a pořádně protáhl Pešulu. Baník se dostával i do dalších šancí, ale hlavičky Dejmka ani Maceda gólem neskončily. Až po delší době Zachardu vyzkoušel Leština, ale sokolovský gólman byl na místě.

První gól zápasu padl v 80. minutě. Střídající Komberec zatáhl míč po levé straně, našel ve vápně Dejmka, po němž se k míči dostal Macedo, který dále posunul na Miroslava Podrazkého a záložník Baníku si již věděl rady - postrčil si míč do strany a zkušeně zavěsil – 1:0. Hosté mohli vzápětí vyrovnat, ale ani tentokrát bezchybného Zachardu tvrdá střela nepřekvapila. A tak v 83. minutě další střídající hráč Marek Kratochvíl byl u zrodu druhého gólu. Kmenový hráč sokolovské juniorky výborně z pravé strany odcentroval a našel přesně hlavu Robina Dejmka, pro kterého nebyl problém míč usměrnit mezi tyče – 2:0. Do konce zápasu si oba týmy vypracovaly už jen náznak šance, a tak ve druhém nedělním zápase Baník Sokolov porazil prvoligové České Budějovice 2:0.