Dělbou bodů skončil atraktivní duel Dynama se Slavií. Pražané byli o něco aktivnější a do vedení se dostali v 75. minutě Pitákem po sporné penaltě. Dynamo trošku šťastně vyrovnalo díky brance Jana Vošahlíka v závěru utkání.

Jihočeši nastoupili ve stejné sestavě jako před týdnem v Hradci Králové. V dresu sešívaných nechyběl uzdravený Milan Škoda a na Střeleckém ostrově se tak odehrál bratrovražednému souboji Michala a Milana Škodovi. Úvod patřil sešívaným, kteří po řadě standardek a dlouhých autů do vápna měli tlak. Křížek musel řešit pokusy Milanů Škody a Čarného, vždy však byl připraven. Nejtěžší zákrok musel vytáhnout strážce domácí svatyně po půlhodině hry, kdy Herzán ztratil na půlce míč, do brejku se dostal Milan Škoda a jeho štiplavou střelu zlikvidoval rodák ze Strakonic nadvakrát před dobíhajícím Vukadinovičem.

Dynamo se rozjíždělo pomaleji a snažilo se neudělat chybu. Jihočechům patřil závěr poločasu, kdy nejprve na přední tyči hlavičkoval po rohu Herzán a pak pěknou střelou protáhl Hrubeše Michal Škoda. Při obou situacích byl však slávistický brankář bezchybný, a proto byl stav po poločase bezbrankový.

I úvod druhé části patřil sešívaným. Obrana Jihočechů musela řešit několik ošemetných pokusů, Křížek musel být ve střehu. Domácí brankář už byl překonán v 63. minutě, když se Dobrotka hezky uvolnil a jeho střelu vykopával z brankové čáry Lengyel. V 70. minutě mohlo uhodit na druhé straně. Hora krásně vyslal do brejku střídajícího Brunclíka, který sám před Hrubeše vystřelil pouze do vybíhajícího brankáře sešívaných.

O pět minut později se radovali Pražané. Křížek ve vápně podrazil Milana Škodu a sudí Královec nařídil přísnou penaltu. Z penaltového puntíku se nemýlil Karel Piták a Slavia vedla. Domácí začali hrát vabank, Lengyel se vysunul na hrot, ale Dynamu se nedařilo dostat do souvislého tlaku. Hezky zaplněný Střelecký ostrov se dočkal v 87. minutě. Hanzlíkův dlouhý nákop do závaru před brankou Hrubeš pouze vyboxoval před sebe a pohotový Jan Vošahlík ho dorazil do branky. V závěru už branka nepadla a body si oba týmy rozdělily po remíze 1:1.

Luboš Urban (trenér Dynama): "S výsledkem jsme spokojení, remízu 1:1 bereme. Slavia byla v úvodu aktivnější, ale od 25. minuty jsme se dostávali do hry. Bezbrankový stav po poločase byl pro nás přijatelný. Po změně stran jsme je nechali hrát a zalezli jsme. Slavia hodně nakopávala míče, to nám vyhovovalo. Měli jsme šanci Brunclíkem v 70. minutě, ale neproměnil samostatný únik. Penalta byla sporná a přísná. Pak jsme hráli vabank, Lengyel byl na hrotu. Naštěstí jsme to tam dotlačili. Važme si bodu, nezasloužili jsme si prohrát."

Miroslav Beránek (trenér Slavie): "Čekali jsme těžké utkání, to se potvrdilo. Začali jsme aktivně, byli jsme lepší a až v závěru domácí trošku zatlačili. Stejný scénář se opakoval i po přestávce, měli jsme navrch, ale naše koncovka není ideální. Dostali jsme se do vedení z penalty, pak jsme ale inkasovali v závěru takřka z ničeho. Ztratili jsme dva body."