Strakonické farmě se nevyvedla dohrávka 12. kola ČFL, ve které podlehla Kolínu 3:1. Jihočeši šli po přestávce do vedení zásluhou Hudsona, ale domácí vývoj skóre otočili a berou tři body.

V dresu Kolína se objevilo několik pendlů z Mladé Boleslavi. Nastoupili například Nešpor, Ondřejka nebo Zbrožek. Sestavu Strakonic vyztužili Rakovan, Hanzlík, Hudson, Petráň nebo Bakala. První poločas moc fotbalové krásy nenabídl. Jedinou větší šanci prvního dějství měl ve 12. minutě Ondřejka, ale sám před brankou selhal.

Po přestávce začaly padat branky. Po hodině hry využil rychlý protiútok Hudson a poslal farmu do vedení. Domácí po inkasované brance přidali a tlačili se za vyrovnáním. V 66. minutě Onřejka proti Křížkovi ještě neuspěl, ale v 75. minutě už po standartní situaci vyrovnal Jelínek. Uběhly další čtyři minuty a Kolín šel do vedení. Aktivní Ondřejka přiťukl míč Štočkovi, který prostřelil Křížka. Zmar Jihočechů dovršil v závěru střídající Biško.

Farma tedy prohrála v Kolíně 3:1. O víkendu jí čeká další duel v Převýšově.