Po čtyřech prohrách v řadě zabrala juniorka Dynama a porazila Jablonec 1:0. Jedinou branku zaznamenal už ve 2. minutě Petr Benát, jeden z pendlů v domácí sestavě. Jihočeši měli převahu v prvním poločase, po změně stran se za vyrovnáním tlačili Jablonečtí, ale českobudějovická obrana v čele s gólmanem Lukschem odolala.

Jihočeši vyslali do utkání pět posil z A-týmu. Hráli Benát, Pouček, Mashike, Moravec či Hála. Naopak hosté dorazili bez pendlů, z jabloneckého áčka nastoupil jen Kubista. Úvod domácích byl smrtící. Už ve 2. minutě začal Benát gólovou akci na Mashikeho, ten předal míč Matouškovi, jehož centr se snesl k nohám Petra Benáta, který brzy otevřel skóre. Jihočeši pak měli víc ze hry a několik minut dál tlačili. Jenže následně se o slovo přihlásili i hosté, Vitkovič ale po deseti minutách hry z výhodné pozice přestřelil branku.

Brzy poté se do aktivity opět dostali domácí. Moravec chystal pozici Matouškovi, jeho ránu ale gólman Jablonce zneškodnil. Martin Klement mezi třemi tyčemi Severočechů zazářil znovu ve 25. minutě, kdy se na něj řítil osamocený Moravec, ale jeho sólo dokázal zneškodnit. Hodně bojovný první poločas tak nabídl jen jednu branku, i když šancí bylo poměrně dost. Územní převaha Dynama z konce úvodního dějství nebyla nic platná.

Po přestávce začali lépe Jablonečtí. Několik rohů a aktivita vyústily v možnost Pleštila, kterému se ale vyrovnat nepodařilo. Pak se hra přesunula do středu hřiště. Z čista jasna mohl přijít druhý gól domácích, ale Moravcovu krásnou střelu vytáhl gólman Jablonce a Mashikemu následně chyběl k dorážce krok. Dvacet minut před koncem začali domácí získávat územní převahu, kopali několik rohů, ale pojistku nepřidali. Naopak mohli inkasovat. Obraně utekl Schön, avšak Luksch domácí v důležitý okamžik podržel.

Klid do posledních minut mohl dát domácím Petr Benát, ale svoji krásnou ránu opřel jen o břevno. Závěrečná desetiminutovka se tak odehrála na polovině Dynama ve znamení jabloneckého tlaku. Severočeši kopali několik rohů, na ten poslední se pomoci útočníkům vydal i brankář Klement. Domácí se však ubránili a ukončili čtyřzápasovou sérii porážek. Jihočeši zdolali Jablonec 1:0 brankou ze druhé minuty.