První jarní bod zaznamenala juniorka českobudějovického Dynama. Na Složišti po dvou prohrách v Liberci a s Plzní uhrála bod proti Karviné, když branka za celý průběh utkání nepadla. Šance na rozhodnutí měly oba celky, nakonec se však neujala žádná příležitost. Zejména brankář Coufal podal skvělý výkon.

Po dvou jarních prohrách chtěla juniorka Dynama uspět, proti Karviné se jí to povedlo napůl. Úvod obou poločasů patřil hostům. Hlavně ten první začali Karvinští zostra, brankář Coufal musel zasahovat proti střele Řapeka, záhy se vrhal pod nohy unikajícího Tomšů a štěstí stálo při domácím brankáři při třetí šanci soupeře během několika desítek vteřin, kdy šel Pleníkův volej jen těsně vedle.

Zaskočená juniorka Dynama se dlouho nemohla z náporu soupeře vymanit. Když se jí to ale povedlo, mohl z toho hned být gól. Po centru z levé strany se k hlavičce prodral Kadlec, skvělým zákrokem ho ale vychytal brankář Pastornický. Když před poločasem neuspěl se svou ránou z levé strany ani Galuška, svítil na ukazateli bezbrankový stav.

Do druhé půli nabrali o pauze větší chuť znovu hosté, kteří tlačili Dynamo na jeho polovině. Z tlaku vykrystalizoval únik Tomšů, kterého ale v čisté šanci vychytal skvělý Coufal. Pak se hra opět zklidnila a vyrovnala, přispěla k tomu i častá střídání a další kouskování hry. Zhruba od sedmdesáté minuty začali víc hrát domácí, po chybě soupeře v rozehrávce pálil z dobré pozice střídající Collin, ale branku přestřelil.

Vše směřovala k bezbrankové remíze, když ale přišly dvě veliké šance Karviné. Dvě minuty před koncem vykopával míč z brankové čáry po závaru domácí Tomášek, o chvilku později karvinský Plesník přestřelil z metru prázdnou branku, a tak se oba týmy nakonec rozešly s bodem za remízu 0:0.