Po ligovém A-týmu a starším dorostu byli úspěšní i fotbalisté juniorského týmu. Mužstvo vedené Jiřím Lerchem dokázalo v domácím prostředí v dramatickém souboj s Libercem čtyřikrát skórovat a vyhrát 4:3. Do střelecké listiny se zapsali Brunclík, Volešák, Martin Held a Koreš.

Do zápasu proti juniorce Liberce nastoupili Jihočeši opět s několika hráči z kádru A-týmu. V základní sestavě se objevili brankář Tomáš Fryšták, netradičně na stoperu David Brunclík a také Ladislav Volešák se Štěpánem Korešem. Fotbalisté Dynama vstoupili do zápasu výborně a hned ve 2. minutě hry se ujali vedení, když se po rohovém kopu prosadil hlavou David Brunclík. Za necelých pět minut to bylo již 2:0 pro Dynamo. Martin Held po akci po pravé straně předložil do vápna míč Ladislavu Volešákovi, který pohodlně navýšil vedení domácího celku.

V dalším průběhu zápasu to byli ale hlavně hosté, kteří diktovali tempo hry. Po několika standardkách a náznacích šancí se Liberečtí vrátili do zápasu ve 27. minutě, když po pravé straně prchl domácí defenzivě Hamulak, jehož přihrávku zužitkoval Filip Drobílek. O deset minut později bylo již srovnáno. Po další akci po pravém křídle poslal střílený centr do vápna Kaiser a míč si do vlastní brány srazil David Brunclík. Když už se následně zdálo, že poločas dospěje do nerozhodného stavu, vrátil vedení Dynamu tři minuty před koncem poločasu Martin Held, který se prosadil hlavou po přímém kopu Volešáka.

Po změně stran byli lepším týmem hosté, kteří svého soupeře zatlačili. Dlouho se ale skóre neměnilo, a přestože Liberečtí kopali celou řadu standardních situací, drželi domácí svůj jednobrankový náskok. Liberci se podařilo srovnat až z pokutového kopu v 67. minutě. Po faulu Krejčího na Drobílka překonal gólmana Fryštáka hostující Adam Ondráček. V dalším průběhu hry vše nasvědčovalo tomu, že si oba celky rozdělí bod za remízu 3:3, avšak pět minut před koncem neudržel Vítův centr gólman Zoul a dorážející Štěpán Koreš rozhodl o vítězství domácího celku.