Z převážně vyrovnaného utkání nevydolovali mladí Jihočeši ani bod a domů se z daleké Karviné vrací s prázdnou. V prvním poločasu se ujali vedení domácí, po hrubce v obraně Dynama se trefil Behan. Černobílí srovnali v 55. minutě, hlavičkou se prosadil Jakub Hric. O třech bodech pro domácí rozhodl v 67. minutě Mládek.

Rychlý vstup do utkání měla domácí Karviná, už ve čtvrté minutě šla do vedení. Zdeněk Behan vystihl rozehrávku Dynama a s Hajduškem si poradil technickou střelou – 1:0. Inkasovaná branka Dynamu na sebevědomí moc nepřidala, Slezané byli prvních dvacet minut lepším týmem. Možnost na srovnání stavu utkání mělo Dynamo po dvaceti pěti minutách hry. Po standardní situaci zachránila domácí až branková konstrukce. Jihočeši se v závěru první půle zvedli, několikrát ovšem ztroskotali na dobře chytajícím Pastornickým.

Do druhé půle vstoupilo lépe Dynamo, agilní Vaněk posílal před branku soupeře jeden centr za druhým. A jeho snaha nesla ovoce, po rohu z pravé strany se hlavičkou na zadní tyč prosadil Jakub Hric - 1:1. Slezané se vrátili do vedení v 67. minutě. Rychlá kombinace skončila centrem z levé strany na volného Dominika Mládka, jenž výstavní hlavičkou nedal Hajduškovy šanci – 2:1. Napodruhé už se juniorce Dynama srovnat nepodařilo, tudíž odjížděla z opačného kouta republiky s prázdnou.