V posledním ligovém utkání starší dorost Dynama padl na domácím hřišti s velmi silnou Viktorií Plzeň 1:2. Soupeř ze západu Čech potvrdil nesporné kvality a hlavně v první půli hrál dobře. Dynamo se ve druhém poločase zvedlo a dokázalo utkání zdramatizovat. Na body to však nestačilo. Jihočeši zakončili sezonu na dvanáctém místě.

Od úvodních minut se začalo ve svižném tempu. V pozoru museli být brankáři obou mužstev, ale první zákrok si připsal až v osmé minutě Matěj Luksch. Minutu před tím pálil Štursa hodně nepřesně, jenže poté vypálil ze střední vzdálenosti velmi dobře a domácí brankář musel předvést těžký zákrok ve vzduchu. Velkou tutovku spálil na druhé straně Marek Kalousek. Martin Lindák se krásně uvolnil na levé straně, nabídl míč do dobré pozice, jenže levonohý záložník přestřelil. Lepší ale byla v prvním poločase Viktorka a v 26. minutě šla do vedení. Secvičeného rohového kopu využil Tomáš Arzberger a hosté poprvé vedli - 0:1. Těsně před gólovou akcí nastřelil tentýž hráč tyč.

Do druhého poločasu udělal domácí trenér dvě změny a výkon Dynama se zlepšil. Jan Chylík se ve vápně dostal do dobré pozice, ale prováhal vhodný okamžik a trefil pouze obránce. Ve větší příležitosti se objevil Ondřej Štursa, jehož tvrdou ránu vyrazil Luksch na roh. Branková konstrukce zastavila domácí i na druhé straně. Lindák dal pod sebe na Pařízka, který trefil vzdálenější tyč. Po hodině hry odskočila Plzeň o dvě branky. Jakub Selnar měl dost prostoru připravit si střelu a nedal domácí gólmanovi šanci - 0:2. O snížení se postaral pět minut před koncem z penalty Marek Kalousek, ale bohužel nestačilo to ani na jeden bod - 1:2. Na konec sezony dorost Dynama podlehl Plzni a zakončil sezonu na dvanácté příčce.