Těžké utkání starší dorostenci Dynama zvládli a porazili Pardubice 3:2. Ačkoliv možná měli Východočeši více šancí, Jihočeši své tři proměnili a zapsali důležité tři body. Rozhodující branku vstřelil těsně před koncem utkání Marek Kalousek. V dalším kole zajíždí svěřenci Pavola Švantnera do Zlína.

Jedenácté kolo celostátní ligy staršího dorostu začalo pozvolna. V úvodních dvaceti minutách mohli být oba brankáři v naprostém klidu, hrálo se zejména ve středu hřiště. Zápas se rozběhl od 27. minuty. Centr levého obránce Dolejška proletěl až ke kapitánovi Rostislavu Tomkovi, který si navedl míč na levou nohou a zkušenou střelou nedal Leťáčkovi šanci – 1:0. Záhy Pardubičtí srovnali. Dostatek prostoru dostal za vápnem David Huf a přesnou střelou vyrovnal stav utkání – 1:1. Po nenápadné akce se Dynamo vrátilo do vedení. Na centr Řehoře si naskočil Matoušek a hlavičkou o tyč doputoval míč do branky – 2:1.

Úvod druhé půle jasně patřil Pardubicím. Východočeši zatlačili, vytvořili si slibné šance, ale byli slabí v koncovce. David Huf měl na noze vyrovnání, jenže silnější nohou těsně minul. Podobně vedle zakončil i kapitán Mužík. Srovnat na 2:2 se nepodařilo ani střídajícímu Vaškovi, při jehož střele chyběly opravdu centimetry. Deset minut před koncem utkání rozhodl o výhře domácích Marek Kalousek. Akci po levé straně zakončil přesnou ranou – 3:1. V závěru ještě Pardubice dokázaly zásluhou Davida Hufa snížit, jenže to bylo ze zápasu vše – 3:2.