Juniorka Dynama hájící barvy Strakonic počtvrté v řadě prohrála, když v zápase 28. kola ČFL nestačila na Převýšov, kterému na jeho hřišti podlehla 0:3.

Strakonická farma budějovického Dynama prohrála další zápas, když nestačila na Převýšov, kterému na jeho hřišti podlehla 0:3. O vítězi zápasu bylo prakticky rozhodnuto již po poločase, který domácí díky brankám Michala Kouřila a Davida Sixty vyhráli 2:0.

Definitivní podobu výsledku pak dal deset minut po začátku druhé půle Martin Kropáč, který se trefil povedenou ranou z otočky. Za dalších deset minut si největší šanci hostů vypracoval Vaněk, domácího brankáře Jehličku ale překonat nedokázal a zápas tak skončil třígolovým vítězstvím domácího celku.