Další vysokou prohru mají na svém kontě fotbalisté Strakonic. V ČFL doma nestačily na Roudnici nad Labem, které podlehly vysoko 0:5. Jihočeši nezachytili úvod, když v prvních deseti minutách dvakrát inkasovali a pak už rozjetého soupeře nezastavili.

Strakonicím se vůbec nevyvedl úvod utkání. V 7. minutě vystřelil z pětadvaceti metrů Lukáš Kučera a domácí Petráň tečoval míč do protipohybu brankáře Coufala. Další rána přišla v 11. minutě, kdy po pravé straně utekl Kabele, dal míč pod sebe na Jana Svátka, jenž pověsil míč pod břevno. Třetí zásah v první půli přidal ve 36. minutě David Šraga, který si naběhl na dlouhý míč, obhodil si Coufala a poslal míč do odkryté branky.

Po změně stran hosté prostřídali sestavu, ale na jejich dominanci se nic nezměnilo. Po hodině hry si na hranici vápna zpracoval míč Jiří Kabele a přesnou střelou rozvlnil síť počtvrté. Skóre uzavřel v 65. minutě Marek Hanuš, který si zpracoval centr Mujagiče a z rohu malého vápna propálil Coufala. Pro Strakonice je to další vysoká prohra.