O velké překvapení se v ČFL postarali mladíci Dynama hrající za Strakonice, kteří v zápase 24. kola vyhráli na hřišti silného Chomutova 3:2! Střelecky se prosadili Lerch, Chmelo a Kadula.

Fotbalisté juniorského týmu Dynama v dresech Strakonic začali na hřišti silného Chomutova velmi dobře a hned v 6. minutě se dostali do vedení, když se po rohovém kopu Radoucha prosadil Daniel Lerch. Domácí se ještě neoklepali z inkasované branky a po dalších sedmi minutách musel míč z brány Lipš podruhé lovit po úniku Rastislava Chmela. Jihočeši hráli v dalších minutách velmi dobře, a přestože domácí hodně přidali, dlouho se nemohli dostat do zajímavějšího zakončení. Až pět minut před odchodem do kabin si na Hruškův rohový kop naskočil Libor Tafat, který hlavou snížil na 1:2.

Po změně stran domácí na svého soupeře vlétli a ve 49. minutě bylo srovnáno, když se důrazem v zakončení prosadil Eric Kwame Adjei - 2:2. Hned za čtyři minuty ale mladík Jindřich Kadula využil zaváhání domácího brankáře Lipše a v pohodě vrátil vedení na stranu Strakonic. Domácí měli na srovnání sice hodně času, proti výborně bránícím Jihočechům se ale již potřetí neprosadili a Strakonice si tak na konto připsali druhé vítězství v řadě!