Fotbalisté třetiligových Strakonic porazili doma v dalším kole Hlavici 3:2, když rozhodnutí přinesla až šestá minuta nastavení, ve které rozhodl svým druhým gólem Zdeněk Linhart. Podzim zakončí farma Dynama příští týden v derby s Pískem.

Jihočeši začali aktivně, František Němec po pár minutách hry z malého vápna Kamische nepřekonal. V 10. minutě už se mohli Strakoničtí radovat, když centr Klesy poslal do branky Zdeněk Linhart. Do poločasu si oba celky vytvořily ještě po jedné velké příležitosti. Jenže šanci Lukáše Němce zneškodnil brankář Křížek. Stejně se „vedlo“ na druhé straně Markovičovi, jehož lob po samostatném úniku přečetl brankář Kamisch.

Po hodině hry bylo srovnáno. Novotný ve vápně fauloval Marriotiho a nařízenou penaltu proměnil Michal Helt. O dvě minuty později již Hlavice vedla. Po obrovském tlaku dostal míč do sítě Lukáš Klíma. Strakonice vyrovnaly v 78. minutě také z penalty. Ta byla nařízena po faulu brankáře Kamische na Klesu a proměnil ji Miroslava Markovič. V 86. minutě byl vyloučen brankář Křížek za faul mimo šestnáctku na Ledeckého.

Rozhodnutí nakonec přišlo až šesté minutě nastavení. Otepka poslal míč na Zdeňka Linharta, jenž svým druhým gólem přinesl tři body pro farmu Dynama. Ta zakončí podzim příští týden v derby s Pískem.