Strakonická farma znovu utrpěla debakl, když si z hřiště Admiry přivezla porážku 2:5. V sestavě zálohy Dynama se objevili Daněk, Linhart, Rakovan nebo Wermke s Němcem, ale ani to nepomohlo. O zásahy Strakonic se postarali Linhart s Petráněm.

Farma Slavie začala lépe, když už v 6. minutě dorazil Feninovu střelu do branky Jiří Kurek. Ve 13. minutě však bylo srovnáno, když pěknou kombinaci zakončil přesnou střelou Zdeněk Linhart. Do konce poločasu si oba celky vytvořily ještě po jedné zajímavější šanci. Čonkova střela se však mezi tři tyče nevešla a Rakovanův pokus zastavil brankář Víšek.

V úvodní čtvrthodině druhé půle domácí rozhodli. Nejprve se trefil Martin Fenin, po něm z brejku Matúš Čonka a nakonec po rohu Jiří Mošna. Pátou branku pak ještě přidal v 78. minutě znovu Jiří Mošna. Jihočeši se zmohli pouze na drobnou korekci výsledku, když se v 85. minutě po rohu prosadil Michal Petráň, a upravil tak stav na konečných 2:5.