Dlouhých osm měsíců čekali fotbalisté Strakonic na druhou výhru v letošním ročníku ČFL. Farma Dynama se dočkala v souboji s pražským Meteorem, který porazila 4:2. Dvěma góly se o výhru postaral kapitán Radouch, další branky přidali Staněk a Chmelo.

Strakonice byly posíleny o hráče A-týmu Chmela, Martina Hálu a Wermkeho. První poločas se Jihočechům znovu povedl. Ve 24. minutě si postavil míč k přímému kopu David Radouch a přesnou střelou otevřel skóre. O minutu na to srazil Šmíd ve vápně Wermkeho a byla nařízena penalta. Tu zkušeně proměnil kapitán David Radouch a bylo to již 2:0. Radouch mohl o chvíli později dokonat hattrick, ale po centru Jenneho trefil jen tyč. Meteor do poločasu snížil, když se hlavou trefil nebráněný Jan Ludvik.

Důležitá situace se odehrála ve 49. minutě před trestným kopem, kdy hostující Ludvik mimo hru atakoval Martina Hálu a byl vyloučen. Záhy sice vyrovnal hlavou Ondřej Míča, ale pak už úřadovaly pouze Strakonice. Po hodině hry si do uličky naběhl Radim Staněk, udělal kličku brankáři a poslal míč do opuštěné branky. V 63. minutě upravil skóre na konečných 4:2 Rastislav Chmelo a Strakonice se tak po osmi měsících dočkaly výhry v ČFL.